Reklama

Dziękujemy za wszystko, już umiemy iść…

- Tu zaczęła się nasza historia, pierwszy czas, pierwszy dzień bez mamy. Trochę strachu, trochę śmiechu, a dziś wiemy – daliśmy radę sami.  Tu nauczyliśmy się próbować.  Czasem przegrać, czasem wstać. I że warto mieć przy sobie kogoś, kto pomoże dalej iść przez świat.  To nie koniec. To początek naszej drogi. Dziękujemy za wszystko, już umiemy iść…  - przy piosence o takich słowach, zaśpiewanej przez Sówki i Żabki - ze wzruszenia płakali niemal wszyscy biorący udział w zakończeniu nauki w Przedszkolu Miejskim numer 4 z Oddziałami Integracyjnymi. My też otarliśmy łezkę... (tekst i galeria będą aktualizowane)

Dzieci podczas piątkowego spotkania wyśpiewały wspólną przedszkolną historię, która trwała cztery lata. Wspominały w niej pierwsze tańce, przedstawienia, piosenki śpiewane każdego dnia. Wspominały występy i wzruszonych rodziców bijących im brawo.

- Możemy wszystko, jeśli chcemy, bo ktoś nauczył nas marzyć... Możemy iść, gdzie serce woła. To nasz początek, to nasz świat...- zwracały się do swoich kochanych Pań.

-  Tutaj rosły nasze skrzydła, tutaj każdy przyjaciela miał.  A w naszych sercach przedszkole pozostanie jeszcze wiele lat – nuciły Sówki i Żabki.

Reklama

- Pamiętam Was takie małe, gdy nieśmiało ktoś za rękę brał.  Dziś przede mną stoją dzieci, którym odwagi nie brak! – śpiewem odpowiadała Karolina Obidzińska. Wychowawczyni.

Dzieci uhonorowano na koniec uroczystości dyplomy, prezenty i… czapki akademickie w kolorze chabrowym.

- Naprawdę daliście dziś czadu! – mówiła wzruszona, nie kryjąc łez na policzkach dyrektor Lidia Sadowska. – Takiej części artystycznej i takiego programu jeszcze nie widziałam. Jesteście wspaniali! Dziękuję! – dodała zadowolona.  

Reklama

Tekst będzie aktualizowany. W najbliższy poniedziałek więcej zdjęć. :)

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/06/2026 21:32
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo pultusk24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości