O godzinie 8:30 rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Pułtusku.
O godzinie 8:30 rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi w Pułtusku. Podczas ceremonii obecni byli członkowie rady pedagogicznej, zastępca starosty powiatu pułtuskiego, przedstawiciele Rady Rodziców oraz pracownicy szkoły.
Uczniowie, którzy osiągnęli wybitne wyniki w nauce, wspierali działalność szkoły lub godnie ją reprezentowali, zostali uhonorowani podziękowaniami. Szczególne wyróżnienia otrzymali Igor Milewski – jako Uczeń Roku – oraz Jakub Szyłkowski za zdobycie tytułu laureata Olimpiady Historycznej.
Cała uroczystość zakończyła się prawdziwym rollercoasterem emocji w postaci programu artystycznego przygotowanego przez uczniów. Rozpoczął go „Skarga Fashion Show”, podczas którego uczniowie zaprezentowali wakacyjne stylizacje w humorystycznej odsłonie. Następnie publiczność mogła obejrzeć dwa kontrastujące występy taneczne – pierwszy, subtelny i pełen gracji układ z wykorzystaniem harf, a drugi dynamiczny i pełen energii pokaz do utworu „Hush Life”.
Zwieńczeniem ceremonii był występ absolwenta szkoły, Adama Wasilewskiego, który wykonał utwór „Lubię wracać tam gdzie byłem”.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz wideorelacji na naszym Facebooku. Wszystkim uczniom, a w szczególności wyróżnionym, serdecznie gratulujemy.
Antoni Marciniak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze