Dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy oraz uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku uroczyście zakończyli dziś rok szkolny. W tym ważnym dniu społeczności szkolnej towarzyszyli goście, którzy na co dzień blisko współpracują z placówką. Przybyłych na uroczystość serdecznie powitała Dyrektor Szkoły, Anna Kmiołek-Gizara.
Gratulacje oraz życzenia udanych i bezpiecznych wakacji złożyli młodzieży zaproszeni goście: Członek Zarządu Powiatu Pułtuskiego Paweł Kowalczyk, Dyrektor Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku Janusz Borzyński, mł. chor. Daniel Gotowiec oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Marta Niesiobęcka. Wśród obecnych na uroczystości był także st. chor. sztab. Leszek Topólski.
Ważnym punktem wydarzenia było wręczenie wyróżnień. Wybitni uczniowie odebrali z rąk Pawła Kowalczyka prestiżowe nagrody Starosty Pułtuskiego. Z kolei wicedyrektorzy – Aleksandra Lasocka oraz Paweł Kiela – wręczyli nagrody młodzieży, która osiągnęła bardzo dobre wyniki w nauce, wyróżniła się wzorową postawą lub godnie reprezentowała szkołę na zewnątrz.
Dyrektor Anna Kmiołek-Gizara złożyła serdeczne podziękowania gronu pedagogicznemu za ogromne zaangażowanie w proces dydaktyczno-wychowawczy. Słowa wdzięczności skierowała również do pracowników administracji i obsługi oraz do rodziców. Wszystkim uczniom pogratulowała natomiast wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i cennych umiejętności zawodowych.
Wyjątkowym momentem było również pożegnanie przez Samorząd Szkolny nauczycieli odchodzących na emeryturę, a także rozpoczynający dalszą ścieżkę zawodową w innych placówkach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze