Już po raz czwarty w Dziennym Domu Senior+ Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku odbył się Piknik Rodzinny, zorganizowany dla najbliższych uczestników.
W wydarzeniu uczestniczyły nie tylko rodziny seniorów, ale także liczni goście, dla których uczestnicy DD Senior+ przygotowali program artystyczny – wiersze, piosenki i tradycyjny już taniec - bez hamulców! Na zakończenie na wszystkich czekał poczęstunek i oczywiście dużo chłodnych napojów.
Relacja będzie dostępna również w kolejnym wydaniu Pułtuskiej Gazety Powiatowej, a na naszym profilu Facebook znajdziecie migawki filmowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze