Reklama

W rodzinnej atmosferze na pikniku w Dziennym Domu Senior+

Już po raz czwarty w Dziennym Domu Senior+ Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pułtusku odbył się Piknik Rodzinny, zorganizowany dla najbliższych uczestników.

W wydarzeniu uczestniczyły nie tylko rodziny seniorów, ale także liczni goście, dla których uczestnicy DD Senior+ przygotowali program artystyczny – wiersze, piosenki i tradycyjny już taniec - bez hamulców! Na zakończenie na wszystkich czekał poczęstunek i oczywiście dużo chłodnych napojów.

Relacja będzie dostępna również w kolejnym wydaniu Pułtuskiej Gazety Powiatowej, a na naszym profilu Facebook znajdziecie migawki filmowe.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo pultusk24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości