Reklama

Wyjątkowy koniec roku w Zespole Szkół im Bolesława Prusa!

26/06/2026 12:33

W Zespole Szkół im. Bolesława Prusa odbyła się dziś podwójna uroczystość – zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie wieloletniej dyrektorki.

W Zespole Szkół im. Bolesława Prusa odbyła się dziś podwójna uroczystość – zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie wieloletniej dyrektorki, Doroty Orłowskiej, znanej z życzliwości oraz zaangażowania w walkę o dobro i interesy szkoły.

W wydarzeniu uczestniczyli starosta oraz zastępca starosty powiatu pułtuskiego, którzy oficjalnie pożegnali panią dyrektor i podziękowali jej za lata pracy oraz wkład w rozwój placówki.

Ceremonia była pełna wzruszeń i poruszających przemówień skierowanych do odchodzącej pani dyrektor, która sama z trudem powstrzymywała łzy. Podczas uroczystości odbył się również występ uczennic Zespołu Szkół, wręczenie nagród dla najlepszych uczniów oraz pokaz filmu przygotowanego przez młodzież specjalnie dla pani dyrektor.

Reklama

Następczynią Doroty Orłowskiej na stanowisku dyrektora Zespołu Szkół została Ilona Kołodziejska.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz wideorelacji na naszym Facebooku. Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych, bezpiecznych i udanych wakacji!

Antoni Marciniak

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo pultusk24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości