Reklama

Halo, czy to OSP? Proszę napełnić mój basen - czyli w jakim celu NIE dzwonić na Straż Pożarną

Choć wydaje się to wręcz niewiarygodne, Straż Pożarna, a dokładnie OSP Pniewo, odbiera telefony z prośbą o... napełnienie przydomowych basenów i nie są to incydentalne przypadki.

O dziwnych praktykach właścicieli przydomowych basenów poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Pniewie na swoim profilu Facebook:

W związku z pojawiającymi się pytaniami informujemy, że OSP nie realizuje usług napełniania basenów na prywatnych posesjach. Prosimy o niekierowanie takich zgłoszeń do jednostki. Nasz sprzęt i gotowość operacyjna są przeznaczone do działań ratowniczych oraz reagowania na sytuacje wymagające natychmiastowej pomocy. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy bezpiecznego sezonu letniego.

Reklama

- Poważnie są takie zgłoszenia? - pyta internauta w komentarzu.

- Bardzo dużo – odpowiada mu OSP Pniewo.

Szanowni mieszkańcy, doceniamy Waszą kreatywność, ale przyłączamy się do apelu strażaków - sprzęt i gotowość operacyjna są przeznaczone do ratowania życia i mienia, a nie weekendowego chillu.



 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo pultusk24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości