Choć wydaje się to wręcz niewiarygodne, Straż Pożarna, a dokładnie OSP Pniewo, odbiera telefony z prośbą o... napełnienie przydomowych basenów i nie są to incydentalne przypadki.
O dziwnych praktykach właścicieli przydomowych basenów poinformowała Ochotnicza Straż Pożarna w Pniewie na swoim profilu Facebook:
W związku z pojawiającymi się pytaniami informujemy, że OSP nie realizuje usług napełniania basenów na prywatnych posesjach. Prosimy o niekierowanie takich zgłoszeń do jednostki. Nasz sprzęt i gotowość operacyjna są przeznaczone do działań ratowniczych oraz reagowania na sytuacje wymagające natychmiastowej pomocy. Dziękujemy za zrozumienie i życzymy bezpiecznego sezonu letniego.
Reklama
- Poważnie są takie zgłoszenia? - pyta internauta w komentarzu.
- Bardzo dużo – odpowiada mu OSP Pniewo.
Szanowni mieszkańcy, doceniamy Waszą kreatywność, ale przyłączamy się do apelu strażaków - sprzęt i gotowość operacyjna są przeznaczone do ratowania życia i mienia, a nie weekendowego chillu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze