Reklama

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

26/06/2026 08:30

Szanowni Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, Nauczyciele, Wychowawcy, Rodzice, Droga Młodzieży i Uczniowie!

Nadszedł wyczekiwany czas letniego wypoczynku.

Koniec roku szkolnego to wyjątkowy moment, by podziękować Państwu za pracę, wytrwałość, serce i codzienne zaangażowanie.

Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia udanych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Pragniemy, aby nadchodzące tygodnie były przepełnione słońcem i spokojem.

Młodzieży życzymy niezapomnianych przygód, odkrywania nowych ścieżek oraz beztroskich chwil spędzonych w gronie przyjaciół.

Rodzicom, pedagogom oraz wszystkim mieszkańcom Powiatu Pułtuskiego życzymy udanego urlopu, wytchnienia od codziennych obowiązków i satysfakcji z czasu spędzonego z najbliższymi.

Reklama

Niech te wakacje przyniosą każdemu mnóstwo powodów do uśmiechu, a do szkolnych i zawodowych wyzwań pozwolą powrócić z nową energią, inspiracją i pięknymi wspomnieniami.

Tadeusz Nalewajk

Przewodniczący Rady Powiatu Pułtuskiego

Emilia Agata Gąsecka

Wicestarosta Pułtuski

Robert Czyżewski

Starosta Pułtuski

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo pultusk24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości