Szanowni Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, Nauczyciele, Wychowawcy, Rodzice, Droga Młodzieży i Uczniowie!
Nadszedł wyczekiwany czas letniego wypoczynku.
Koniec roku szkolnego to wyjątkowy moment, by podziękować Państwu za pracę, wytrwałość, serce i codzienne zaangażowanie.
Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia udanych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Pragniemy, aby nadchodzące tygodnie były przepełnione słońcem i spokojem.
Młodzieży życzymy niezapomnianych przygód, odkrywania nowych ścieżek oraz beztroskich chwil spędzonych w gronie przyjaciół.
Rodzicom, pedagogom oraz wszystkim mieszkańcom Powiatu Pułtuskiego życzymy udanego urlopu, wytchnienia od codziennych obowiązków i satysfakcji z czasu spędzonego z najbliższymi.
Niech te wakacje przyniosą każdemu mnóstwo powodów do uśmiechu, a do szkolnych i zawodowych wyzwań pozwolą powrócić z nową energią, inspiracją i pięknymi wspomnieniami.
Tadeusz Nalewajk
Przewodniczący Rady Powiatu Pułtuskiego
Emilia Agata Gąsecka
Wicestarosta Pułtuski
Robert Czyżewski
Starosta Pułtuski

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze