Reklama

Wzruszające pożegnanie ósmoklasistów z Czwórki

To był wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień dla całej społeczności Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku. Dziś sali Maneż odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów klas ósmych.

Maneż, wypełniony po brzegi odświętnie ubranymi uczniami, dumnymi rodzicami oraz kadrą pedagogiczną, stał się świadkiem domknięcia ważnego rozdziału w życiu młodych ludzi.

Dyrekcja oraz zaproszeni goście życzyli absolwentom odwagi w dążeniu do celów, nawiązując do patronki szkoły, Ireny Szewińskiej – ikony determinacji i sportowego ducha.

Wręczono świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe. artystyczne oraz reprezentowanie szkoły w licznych konkursach wiedzowych. Ósmoklasiści w podniosłej atmosferze przekazali opiekę nad szkolnym sztandarem swoim młodszym kolegom.

Reklama

Uroczystość była również okazją do wręczenia nagród dla nauczycieli, a także podziękowania rodzicom w sposób szczególny angażujących się w życie szkoły.

Nie zabrakło chwil wspomnień, podziękowań dla nauczycieli za trud włożony w edukację oraz łez wzruszenia przy piosenkach i montażu słowno-muzycznym przygotowanym przez uczniów.

Przed absolwentami „Czwórki” otwierają się teraz drzwi szkół ponadpodstawowych. Gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy bezpiecznych, zasłużonych wakacji!

Pełna relacja będzie dostępna w kolejnym wydaniu Pułtuskiej Gazety Powiatowej, a na naszym profilu Facebook znajdziecie migawki filmowe z uroczystości. 

Reklama

 

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo pultusk24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości