To był wyjątkowy i pełen wzruszeń dzień dla całej społeczności Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku. Dziś sali Maneż odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów klas ósmych.
Maneż, wypełniony po brzegi odświętnie ubranymi uczniami, dumnymi rodzicami oraz kadrą pedagogiczną, stał się świadkiem domknięcia ważnego rozdziału w życiu młodych ludzi.
Dyrekcja oraz zaproszeni goście życzyli absolwentom odwagi w dążeniu do celów, nawiązując do patronki szkoły, Ireny Szewińskiej – ikony determinacji i sportowego ducha.
Wręczono świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe. artystyczne oraz reprezentowanie szkoły w licznych konkursach wiedzowych. Ósmoklasiści w podniosłej atmosferze przekazali opiekę nad szkolnym sztandarem swoim młodszym kolegom.
Uroczystość była również okazją do wręczenia nagród dla nauczycieli, a także podziękowania rodzicom w sposób szczególny angażujących się w życie szkoły.
Nie zabrakło chwil wspomnień, podziękowań dla nauczycieli za trud włożony w edukację oraz łez wzruszenia przy piosenkach i montażu słowno-muzycznym przygotowanym przez uczniów.
Przed absolwentami „Czwórki” otwierają się teraz drzwi szkół ponadpodstawowych. Gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy bezpiecznych, zasłużonych wakacji!
Pełna relacja będzie dostępna w kolejnym wydaniu Pułtuskiej Gazety Powiatowej, a na naszym profilu Facebook znajdziecie migawki filmowe z uroczystości.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze