Reklama

Szaleństwo na zakończeniu roku w Zespole Szkół nr 2

23/06/2026 17:00

W środę 23.06 w Zespole Szkół nr 2 odbyło się zakończenie roku dla grup przedszkolnych. Na zakończeniu ujrzeć można było programy artystyczne wszystkich grup.

W środę 23.06 w Zespole Szkół nr 2 odbyło się zakończenie roku dla grup przedszkolnych. Na zakończeniu ujrzeć można było programy artystyczne wszystkich grup, podczas których dzieci wyszalały się na scenie i pokazały rodzicom pracę swoją i swoich wychowawców przez ostatnie tygodnie. Podczas zakończenia głos zabrała m.in. pani dyrektor, przewodniczący rady rodziców oraz pani burmistrz, Beata Jóźwiak. W ciągu następnych dni "Dwójka" szykuję się na następne zakończenia roku, coraz to starszych grup.

Antoni Marciniak

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 23/06/2026 18:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo pultusk24.pl




Reklama