W środę 23.06 w Zespole Szkół nr 2 odbyło się zakończenie roku dla grup przedszkolnych. Na zakończeniu ujrzeć można było programy artystyczne wszystkich grup.
W środę 23.06 w Zespole Szkół nr 2 odbyło się zakończenie roku dla grup przedszkolnych. Na zakończeniu ujrzeć można było programy artystyczne wszystkich grup, podczas których dzieci wyszalały się na scenie i pokazały rodzicom pracę swoją i swoich wychowawców przez ostatnie tygodnie. Podczas zakończenia głos zabrała m.in. pani dyrektor, przewodniczący rady rodziców oraz pani burmistrz, Beata Jóźwiak. W ciągu następnych dni "Dwójka" szykuję się na następne zakończenia roku, coraz to starszych grup.
Antoni Marciniak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze