Reklama

Drugie zakończenie roku w Dwójce!

25/06/2026 10:04

W środę 24.06 w Zespole Szkół nr 2 odbyło się zakończenie roku dla klas 1 - 3. To już drugie zakończenie roku w tej szkole.

W środę 24.06 w Zespole Szkół nr 2 odbyło się zakończenie roku dla klas 1 - 3. To już drugie zakończenie roku w tej szkole, przed nami jeszcze zakończenie dla klas 4 - 8. Podczas wydarzenia odbyło się przedstawienie wszystkich uczniów klas od pierwszej do trzeciej, jak również część artystyczna zawierająca dwa występy: jeden wokalny i jeden wokalno-taneczny. Następnie uczniowie zostali odesłani do swoich klas po odbiór świadectw. Zachęcamy do obejrzenia wideo relacji na naszej stronie na facebooku oraz obejrzenia galerii zdjęć!

Antoni Marciniak

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/06/2026 10:32
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo pultusk24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości