W środę 24.06 w Zespole Szkół nr 2 odbyło się zakończenie roku dla klas 1 - 3. To już drugie zakończenie roku w tej szkole.
W środę 24.06 w Zespole Szkół nr 2 odbyło się zakończenie roku dla klas 1 - 3. To już drugie zakończenie roku w tej szkole, przed nami jeszcze zakończenie dla klas 4 - 8. Podczas wydarzenia odbyło się przedstawienie wszystkich uczniów klas od pierwszej do trzeciej, jak również część artystyczna zawierająca dwa występy: jeden wokalny i jeden wokalno-taneczny. Następnie uczniowie zostali odesłani do swoich klas po odbiór świadectw. Zachęcamy do obejrzenia wideo relacji na naszej stronie na facebooku oraz obejrzenia galerii zdjęć!
Antoni Marciniak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze