Reklama

Otwarcie sezonu plażowego 2026 w Pułtusku

Gorące słońce, błękitne niebo i mnóstwo pozytywnej energii – tak w skrócie można opisać inaugurację tegorocznego sezonu letniego na pułtuskiej plaży miejskiej.

Kto chciał, korzystał z chłodzącej kąpieli w Narwi, co przy dzisiejszym upale było obowiązkowym punktem programu. Inni woleli odpoczywać w cieniu drzew, a chętni pływali łodzią udostępnioną specjalnie na tę okazję przez wypożyczalnię KEJA. Najmłodsi szaleli przy muzyce podczas piany party oraz na dmuchańcach. Dodatkową ochłodę zapewniała kurtyna wodna, przygotowana przez strażaków z OSP Trzciniec.

Podczas wydarzenia nie zabrakło również ważnych tematów – o bezpiecznym wypoczynku nad wodą mówił instruktor i ratownik Piotr Socharski. Z kolei udanych i bezpiecznych wakacji na pułtuskiej plaży życzyła wszystkim uczniom dyrektor MOSiR Marta Tyszkiewicz-Wymysłowska.

Reklama

Otwarcie sezonu zostało zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku we współpracy z partnerami: Miasto i Gmina Pułtusk, Pułtuskie WOPR, OSP Trzciniec – KSRG, Komenda Powiatowa Policji w Pułtusku, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pułtusku, Wypożyczalnia KEJA, Pułtuski Klub Wodniaków.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo pultusk24.pl




Reklama