:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Felieton, disco Pułtusku - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 01/09/2018 11:00

OD CZASU DO CZASU - felietony byłego naczelnego

Cztery lata temu Krzysztof Nuszkiewicz zaczął swoją kampanię wyborczą koncertem muzyki disco polo. Kiedy został już burmistrzem , nosił się z poważnym zamiarem zainicjowania cyklicznego festiwalu tej łatwej i czasami przyjemnej muzyki. Ostro wtedy zareagowaliśmy uważając, że koncert jeden czy dwa (zwłaszcza kampanijny) nikomu nie szkodzi, ale cykliczny festiwal to już przylepianie do dostojnego oblicza naszego miasta łatki muzyki raczej mało dostojnej. A festiwale potrafią ukierunkować wizerunek miasta. Broniąc więc Pułtuska przed kiczowatym obliczem zagłębia disco – polo, apelowałem do burmistrza: Krzysztofie – więcej kwiatów we włosach, a mniej majteczek w kropeczki!

Burmistrz Krzysztof Nuszkiewicz był i zapewne jest szybki w działaniu, w tej sprawie jednak długo analizował, ale jednak przychylił się do zastrzeżeń nie tylko zresztą naszych. Festiwal disco – polo w naszym mieście nie wystartował, a Festiwal im. Krzysztofa Klenczona miał kolejne edycje. Im bardziej burmistrz w naszej krytyce dostrzegał elementy konstruktywne, tym lepiej wychodził na tym Pułtusk – budę z rynku zabrano, wycinkę wierzb wstrzymano i… na tegoroczne Dni Patrona miał zagrać Lady Pank! W styczniu br. roku podpisana została nawet wstępne umowa.

Niestety, ale wypadki potoczyły się tak, że Lady Pank w Pułtusku nie zagra. Zespół tydzień temu dał koncert w Ciechanowie. Mnóstwo pułtuszczan na nim było!

Grzegorz Hubert GerekOgłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama