Reklama

Koncerty na wiankach!

22/06/2026 16:37

W niedziele na wiankach ujrzeć można było kilka fenomenalnych wykonów które porwały pułtuską publiczność.

W niedzielę na Wiankach można było usłyszeć kilka fenomenalnych występów, które porwały pułtuską publiczność.

Jako pierwsza wystąpiła trzypokoleniowa grupa „Into The Light”, związana z MCKiS. Zespół zaprezentował publiczności klasyki muzyki rockowej – zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Grupa debiutowała na Wiankach, a do koncertu przygotowywała się przez ostatnie tygodnie. Jej powstanie i działalność pokazują, że wiek nie musi stanowić przeszkody w muzycznej komunikacji – między najstarszym a najmłodszym członkiem zespołu jest bowiem ponad 50 lat różnicy!

Reklama

Następnie scenę przejął Norbi. Artysta przyjechał do naszego miasta w towarzystwie dwojga wokalistów oraz DJ-a, który odpowiadał za oprawę muzyczną. Pułtuszczanie ewidentnie dali się porwać zabawie prowadzonej przez wokalistę, który urozmaicał swój występ różnymi animacjami i żartami między utworami. Grupa wykonywała popową muzykę rozrywkową, co stanowiło wyraźną odmianę w porównaniu z poprzednimi imprezami, podczas których dominowało disco polo.

Wieczorne występy zakończyła zabawa z DJ-em, który porwał do tańca najwytrwalszych uczestników wydarzenia. Po zmierzchu również pogoda przyniosła mieszkańcom ulgę – po całodziennym upale wreszcie można było odetchnąć od słońca.

Reklama

Antoni Marciniak

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo pultusk24.pl




Reklama