W piątek, 26 czerwca, uroczyście dobiegł końca rok szkolny 2025/2026. We wszystkich szkołach i placówkach oświatowych Powiatu Pułtuskiego odbyły się oficjalne uroczystości, podczas których najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz zasłużone nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku.
W tym wyjątkowym dniu społecznościom szkolnym z dumą towarzyszyli przedstawiciele władz Samorządu Powiatu Pułtuskiego:
Starosta Pułtuski Robert Czyżewski – reprezentował władze powiatu podczas uroczystości w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Anny Karłowicz w Pułtusku oraz w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa;
Wicestarosta Pułtuski Emilia Gąsecka – wzięła udział w zakończeniu roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi oraz w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku;
Członek Zarządu Powiatu Paweł Kowalczyk – reprezentował władze powiatu w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku.
Piątkowe uroczystości w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa miały charakter szczególny i niezwykle doniosły. Oprócz podsumowania sukcesów dydaktycznych młodzieży, odbyło się tam również oficjalne i pełne wzruszeń pożegnanie wieloletniej Dyrektor placówki, Pani Doroty Orłowskiej. Wyrazem głębokiego szacunku oraz podziękowania za lata oddanej, pełnej sukcesów pracy na rzecz rozwoju szkoły i lokalnej edukacji była obecność Starosty Pułtuskiego Roberta Czyżewskiego, Wicestarosty Emilii Gąseckiej oraz Sekretarz Powiatu Katarzyny Jankowskiej.
Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku otrzymali:
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Anny Karłowicz w Pułtusku
Kacper Załęcki – uczeń klasy VIII Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej
Stanisław Chupka – uczeń klasy I Publicznej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy
Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi
Igor Milewski – uczeń klasy III o profilu medycznym
Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego
Kinga Kucharczyk – uczennica klasy III oddziału filologicznego I Liceum Ogólnokształcącego
Bartłomiej Lachowski – uczeń klasy IV w zawodzie technik informatyk Technikum Nr 1
Izabela Glinka – uczennica klasy III w zawodzie piekarz Branżowej Szkoły I Stopnia
Zespół Szkół im. Bolesława Prusa
Wiktoria Wdowińska – uczennica klasy III w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej Technikum Nr 2
Emilia Plec – uczennica klasy III w zawodzie kucharz Branżowej Szkoły I Stopnia
Wszystkim absolwentom, uczniom oraz nauczycielom gratulujemy wybitnych osiągnięć i życzymy bezpiecznych, zasłużonych wakacji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze