Reklama

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026 w szkołach i placówkach oświatowych Powiatu Pułtuskiego

W piątek, 26 czerwca, uroczyście dobiegł końca rok szkolny 2025/2026. We wszystkich szkołach i placówkach oświatowych Powiatu Pułtuskiego odbyły się oficjalne uroczystości, podczas których najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem oraz zasłużone nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku.

W tym wyjątkowym dniu społecznościom szkolnym z dumą towarzyszyli przedstawiciele władz Samorządu Powiatu Pułtuskiego:

 

Starosta Pułtuski Robert Czyżewski – reprezentował władze powiatu podczas uroczystości w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Anny Karłowicz w Pułtusku oraz w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa;

Wicestarosta Pułtuski Emilia Gąsecka – wzięła udział w zakończeniu roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym im. Piotra Skargi oraz w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa w Pułtusku;

Członek Zarządu Powiatu Paweł Kowalczyk – reprezentował władze powiatu w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego w Pułtusku.

Reklama

Piątkowe uroczystości w Zespole Szkół im. Bolesława Prusa miały charakter szczególny i niezwykle doniosły. Oprócz podsumowania sukcesów dydaktycznych młodzieży, odbyło się tam również oficjalne i pełne wzruszeń pożegnanie wieloletniej Dyrektor placówki, Pani Doroty Orłowskiej. Wyrazem głębokiego szacunku oraz podziękowania za lata oddanej, pełnej sukcesów pracy na rzecz rozwoju szkoły i lokalnej edukacji była obecność Starosty Pułtuskiego Roberta Czyżewskiego, Wicestarosty Emilii Gąseckiej oraz Sekretarz Powiatu Katarzyny Jankowskiej.

Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu w Pułtusku otrzymali:

Reklama

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Anny Karłowicz w Pułtusku

Kacper Załęcki – uczeń klasy VIII Publicznej Szkoły Podstawowej Specjalnej

Stanisław Chupka – uczeń klasy I Publicznej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy

 

Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi

Igor Milewski – uczeń klasy III o profilu medycznym

 

Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego

Kinga Kucharczyk – uczennica klasy III oddziału filologicznego I Liceum Ogólnokształcącego

Bartłomiej Lachowski – uczeń klasy IV w zawodzie technik informatyk Technikum Nr 1

Reklama

Izabela Glinka – uczennica klasy III w zawodzie piekarz Branżowej Szkoły I Stopnia

Zespół Szkół im. Bolesława Prusa

Wiktoria Wdowińska – uczennica klasy III w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej Technikum Nr 2

Emilia Plec – uczennica klasy III w zawodzie kucharz Branżowej Szkoły I Stopnia

 

Wszystkim absolwentom, uczniom oraz nauczycielom gratulujemy wybitnych osiągnięć i życzymy bezpiecznych, zasłużonych wakacji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/06/2026 13:53
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo pultusk24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości