22/06/2026 | Autor: Portal pultusk24.pl | źródło: pultusk24.pl
W piątkowe popołudnie na węźle łączącym DK 57 z nową obwodnicą doszło do kolizji z udziałem pojazdu wielkogabarytowego. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej z Pułtuska, Makowa Mazowieckiego i OSP Głodowo, łącznie 18 ratowników. Mimo poważnych uszkodzeń aut nikt nie ucierpiał. Ruch był czasowo utrudniony, a służby zabezpieczały teren i usuwały pozostałości z jezdni.