Reklama

Łapać lato i życie pełnymi garściami! Pułtuscy seniorzy na wiankowym pikniku w Mławie

Pułtuscy seniorzy po raz kolejny udowodnili, że wiek to tylko liczba. Zawsze radośni i gotowi do odkrywania nowych miejsc i nawiązywania przyjaźni, tym razem wyruszyli do Mławy. Cel wycieczki? Najlepszy, bo wspólne świętowanie nadejścia lata! I zabawa podczas hucznego „Wiankowego Pikniku Rodzinnego”. Efekt? Impreza, której energii mogłoby pozazdrościć niejedno młodsze pokolenie.

Mławski piknik garściami czerpał z najpiękniejszych tradycji nocy świętojańskiej. Było dokładnie tak, jak powinno wyglądać idealne, polskie lato... Były polne, kojarzące się z latem, kwiaty we włosach i w wielkich, wypełnionych wodą i świecami, misach, były mydlane bańki, taniec, muzyka, śpiew, nie zabrakło pysznych letnich przekąsek. A nad tym wszystkim gorące słońce. 

Mławski piknik, jak widać na zdjęciach, pokazuje radość z bycia razem, ze wspólnych rozmów, uśmiechu, wymiany doświadczeń. Już same fotografie potrafią naładować pozytywną energią na wiele miesięcy!

Reklama

Gospodarzem pikniku było Powiatowe Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Mławie, a pułtuskimi gośćmi – podopieczni Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Pułtusku, którym towarzyszyła Joanna Sobiecka, dyrektor centrum oraz terapeutki.

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 24/06/2026 17:41
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo pultusk24.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości