:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C rozproszone chmury

Jubileusz 25 lat kapłaństwa księdza Dariusza Multona

W sobotnie popołudnie, 9 czerwca, mieszkańcy Zambsk Kościelnych i gminy Obryte przeżywali wyjątkową uroczystość – jubileusz 25 lat posługi kapłańskiej proboszcza parafii św. Wojciecha w Zambskach Kościelnych ks. Dariusza Multona.

Kapłanowi w tej wyjątkowej chwili, podczas uroczystej Mszy Świętej, towarzyszyli nie tylko oddani parafianie, ale także Mama Księdza Dariusza – Pani Stanisława Multon, najbliższa rodzina i przyjaciele, przedstawiciele władz gminy Obryte na czele z wójtem Janem Mroczkowskim, władz powiatu pułtuskiego, duchowieństwa, gminnej oświaty, służb mundurowych oraz lokalnych przedsiębiorcow. Wyrazy wdzięczności za posługę duszpasterską na rzecz całej gminy oraz dekanatu pułtuskiego dostojny Jubilat przyjął od dziekana dekanatu pułtuskiego ks. prałata Wiesława Koska.

Księdzu proboszczowi Dariuszowi Multonowi składamy najserdeczniejsze życzenia – wielkiej radości z każdego dnia kapłańskiej służby, Bożego błogosławieństwa, a także zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień.


Z życia parafii, Obryte - więcej informacji