:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Asystent/ka ds. badań i rozwoju (wygasło)

Zdjęcie Asystent/ka ds. badań i rozwoju Praca Pułtusk
To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-07-15 17:07:36

GRILL-IMPEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą pod adresem 06-231 Młynarze, Sieluń 4A, zatrudni pracownika na stanowisko:

Asystent/ka ds. badań i rozwoju
Miejsce pracy: Kaszewiec, gmina Różan (pow. makowski)

Opis stanowiska:
- Wykonywanie prac związanych z doskonaleniem aktualnie produkowanych wyrobów oraz nowych produktów
- Przygotowanie próbek w skali laboratoryjnej
- Testy laboratoryjne i użytkowe nowych i udoskonalonych produktów
- Czynny udział w próbach w skali półtechnicznej i produkcyjnej
- Wykonywanie oznaczeń paliw
- Sporządzanie raportów z badań
- Szukanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie nowych i aktualnych produktów firmy

Wymagania:
- Wykształcenie średnie
- Praktyczna znajomość MS Office w szczególności Excel (zestawienia, wykresy, sprawne wykonywanie obliczeń)
- Kreatywność
- Dyspozycyjność
- Prawo jazdy kat B

Mile widziane

- Wykształcenie wyższe (chemia, technologia chemiczna, technologia drewna, inżynieria środowiska lub pokrewne)
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- Stabilne oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Ciekawą i pełna wyzwań pracę
- Udział w rozwoju laboratorium B+R

Aplikacje prosimy przesyłać pod adres e-mail: rekrutacja@grill-impex.com.pl

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli o następującej treści:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Sieluń 4A, 06-231 Młynarze, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych - dalej RODO informuję, iż:
- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Sieluń 4A, 06-231 Młynarze kontakt: rodo@grill-impex.com.pl,
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na dane stanowisko, chyba, że wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach;
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: rodo@grill-impex.com.pl,