:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe, przelotne opady deszczu

ETI Polam Sp. z o. o. zatrudni magazyniera. (wygasło)

ETI Polam Sp. z o. o. zatrudni magazyniera.

Firma ETI Polam Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy ETI. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży zabezpieczeń prądowych średniego i niskiego napięcia. W grupie ETI działa kilkanaście firm.
W Polsce działamy od 1997 roku i obecnie zatrudniamy ponad 400 pracowników.
Aktualnie poszukujemy:
Magazynier
Miejsce pracy: Pułtusk
Zadania:
• odpowiedzialność za prawidłowy przebieg procesów przyjęcia i wydania materiałów i towarów,
• prowadzenie dokumentacji magazynowej,
• zapewnienie prawidłowości pracy na magazynie zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:
• dokładność, odpowiedzialność i rzetelność,
• dobra organizacja pracy,
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
• mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera.

Oferujemy:
• pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• możliwość rozwoju,
• miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
prowadzonego przez ETI Polam Sp. z o.o. z siedzibą w Pułtusku zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ETI Polam Sp. z o.o. z siedzibą
w Pułtusku przy ul. Jana Pawła II 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.
Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych
danych osobowych jest dobrowolne.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-06-15 16:09:27