:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

ETI Polam Sp. z o. o. zatrudni informatyka. (wygasło)

ETI Polam Sp. z o. o. zatrudni informatyka.

Firma ETI Polam Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy ETI. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży zabezpieczeń prądowych średniego i niskiego napięcia. W grupie ETI działa kilkanaście firm.
W Polsce działamy od 1997 roku i obecnie zatrudniamy ponad 400 pracowników.
Aktualnie poszukujemy:
Informatyk
Miejsce pracy: Pułtusk
Zadania:
• bieżące administrowanie systemami teleinformatycznymi, a w szczególności systemem kontroli dostępu, systemem telewizji przemysłowej, stroną WWW,
• pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów natury teleinformatycznej, szeroko pojęty help-desk (instalacja, szkolenie itp.),
• projektowanie i wykonywanie etykiet towarowych przy ścisłej współpracy z opiekunami produktów,
• aktywny udział w pracach przy doborze sprzętu i oprogramowania na potrzeby firmy,
• nadzór nad właściwą konfiguracją serwerów, stacji roboczych oraz monitorowanie i reagowanie na pojawiające się zagrożenia,
• wdrażanie, utrzymywanie oraz rozwiązywanie problemów pojawiających się w systemach pracujących w złożonym środowisku informatycznym (redukcja i analiza przyczyn błędów, usprawnianie procedur itp.),
• testowanie i opiniowanie nowych aplikacji oraz współpraca z dostawcami systemów, usług oraz aplikacji,
• raportowanie oraz budowanie zasobów wiedzy w celu zapobiegania sytuacjom krytycznym.
Wymagania:
• znajomość systemów operacyjnych Windows, Linuks na poziomie administracyjnym (serwery, stacje robocze),
• znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa informatycznego, administracji stronami www, serwerami ftp itp.,
• ogólna znajomość technologii telekomunikacyjnych oraz systemów do archiwizacji danych,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (w mowie i piśmie),
• umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego analizowania błędów systemowych,
• rzetelność i dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
• wysoka motywacja, samodyscyplina, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i umiejętność rozwiązywania konfliktów,
• otwartość na poznawanie nowych technologii teleinformatycznych, zdolność szybkiego uczenia się, innowacyjność,
• mile widziana znajomość zagadnień związanych z logistyką towarów, a w szczególności z ich oznakowaniem,
• mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe,
• mile widziana znajomość zagadnień związanych z ochroną danych osobowych.
Oferujemy:
• pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• możliwość rozwoju,
• miłą atmosferę w pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
prowadzonego przez ETI Polam Sp. z o.o. z siedzibą w Pułtusku zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest ETI Polam Sp. z o.o. z siedzibą
w Pułtusku przy ul. Jana Pawła II 18. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.
Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych
danych osobowych jest dobrowolne.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-06-14 12:41:57