:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C pochmurno z przejaśnieniami

MAGAZYNIER (wygasło)

MAGAZYNIER

Do naszego zespołu poszukujemy:
MAGAZYNIERA
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 kontrolowanie realizacji dostaw, sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym,
 dbanie o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych, przyjęcia i wydania towarów, prace załadunkowo – rozładunkowe,
 prace inwentaryzacyjne,
WYMAGANIA:
 uczciwość i rzetelność,
 zaangażowanie i chęć do pracy
OFERUJEMY:
 pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 stabilność zatrudnienia, zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę,
 atrakcyjny system wynagrodzeń,
 możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel. 609 620 777
i/lub przesłanie CV wraz ze zdjęciem - na podany poniżej adres e-mail :

[email protected]

Osoby przez nas wybrane zostaną powiadomione telefonicznie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-18 10:46:30