:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C słabe, przelotne opady deszczu

HOTEL 500 w ZEGRZU ZATRUDNI: (wygasło)

HOTEL 500 w ZEGRZU ZATRUDNI:

HOTEL 500 w ZEGRZU zatrudni:
Kelnerki/Kelnerów - Barmanów/Barmanki:
Opis stanowiska:
- Obsługa gości indywidualnych w restauracji hotelowej, przygotowanie sali restauracyjnej na przyjęcie gości, obsługa bankietów, konferencji,
Wymagania:
- Doświadczenia na wybranym stanowisku, wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność do pracy zmianowej, aktualne badania sanitarno- epidemiologiczne. Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
- Stabilność zatrudnienia, terminowość w wypłacie wynagrodzeń, umowa o pracę po zakończeniu okresu próbnego, posiłki regeneracyjny, bezpłatny parking dla pracowników hotelu.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-01-18 11:36:22