:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zuzia Pawlak i Bartek Karwański (SM Yamaha)

Pułtusk Kolęduje, Zuzia Pawlak Bartek Karwański Yamaha) - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 29/12/2010 21:05

„ Pada śnieg” w wykonaniu Szkoły Muzycznej Yamaha w Pułtusku. Zuzia Pawlak – wokal; Bartek Karwański – wokal, bas, gitara; Martyna Karwańska – keybord

Zuzanna Pawlak (17lat) i Bartłomiej Karwański (17 lat) są uczniami Szkoły Muzycznej YAMAHA w Pułtusku od 1998 roku. Przez te kilkanaście lat uczyli się grać na instrumentach klawiszowych, gitarze klasycznej, a Bartek także na perkusji. Od dwóch lat uczestniczą także w zajęciach wokalnych. Będąc jeszcze w szkole podstawowej, a potem w gimnazjum, brali czynny udział w większości projektów kulturalnych i okolicznościowych swoich szkół. Obecnie są uczniami II klasy pułtuskiego LO im. Piotra Skargi, gdzie również prezentują swoje talenty podczas uroczystości szkolnych. Są też bardzo aktywni w tzw. czasie wolnym. Można było ich usłyszeć podczas wielu imprez miejskich (np. Dni Patrona, Jubileusz LO) czy diecezjalnych (np. Dni Młodzieży, odsłonięcie pomnika JP II). Często tworzą oprawę mszy św. w pułtuskich kościołach. Ostatnio na specjalne zaproszenie wystąpili dla Ks. Kard Józefa Glempa.Na ich repertuar składają się utwory polskie i zagraniczne, utrzymane w różnych stylach. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama

Zuzia Pawlak i Bartek Karwański (SM Yamaha) komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama