:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  2°C lekkie zachmurzenie

Zrezygnują z Komisji Rewizyjnej???

Samorząd, Zrezygnują Komisji Rewizyjnej - zdjęcie, fotografia

Od początku kadencji radni opozycji toczyli boje z radnymi koalicji w sprawie przedstawicielstwa w Komisji Rewizyjnej – jedynej komisji, w której nie ma żadnego członka SPZP.

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta, która rozpoczęła się o godz. 15.00, radny Sławomir Krysiak złożył wniosek, aby w porządku obrad znalazła się uchwała o odwołaniu przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, którym obecnie jest Adam Prewęcki i dwie kolejne – o powołaniu nowego i zmianie w składzie komisji. O dziwo radni bez żadnych dyskusji, jednogłośnie, zaakceptowali propozycję radnego Krysiaka. Czy radni koalicji „oddadzą” bez walki komisję, o tym przekonamy się na koniec sesji.


Zrezygnują z Komisji Rewizyjnej??? komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-07 17:34:03

    Logiczne podejście - nie kontrolowali, wyszly wałki, no to musza odejsc ale i wytłumaczyć się czy zrobili wszystko co w mocy aby zapobiec aferze korupcyjnej

  • Gość - niezalogowany 2018-02-07 20:01:33

    Teraz komisja rewizyjna niech sie rozliczy.

  • 2018-02-08 09:47:55

    Szanowni Internauci. Informujemy, że każdy dodaje komentarz na własną odpowiedzialność. Ponadto, wszystkie obraźliwe i wulgarne wpisy będą natychmiast usuwane przez administratora strony. Redakcja PGP

  • gość 2018-02-08 11:16:32

    hahaha

  • Gość - niezalogowany 2018-02-08 22:06:05

    Ta gazeta jest tak wiarygodna jak radny z koszar.Dwie sprawy karne w toku.

  • gość 2018-02-10 18:16:54

    Nie jestem z Pułtuska i jestem tu gościem. Co to jest SPZP? Proszę o rozwinięcie tego skrótu, gdyż dla mnie, jako czytelnika z "dalekich stron" jest on niejasny, a jestem ciekaw lokalnych spraw. Jednocześnie uczulam szanowną redakcję na stosowanie skrótów (ordynarna, obecnie powszechnie stosowana praktyka wszelkich mediów). A porządek powinien być następujący: pierwsza wzmianka - pełna nazwa i skrót w nawiasie, np. Rzeczpospolita Polska (RP); kolejne wzmianki - używanie samego skrótu bez nawiasów, czyli RP.

  • gość 2018-02-13 14:57:59

    Witam , Drodzy czy wiecie ,że już znależli stołek w Starostwie dla Pani Nuszkiewicz (ŻONY ) Krzysztofa N, MA JUZ PRACĘ CIEKAWE CZY ZA 2100 BRUTTO . ????. PANI Zalewska tez dostała posadkę w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej . Dobrze że zaraz wybory zapamiętamy to.

  • gość 2018-02-13 14:59:19

    Witam , Drodzy czy wiecie ,że już znależli stołek w Starostwie dla Pani Nuszkiewicz (ŻONY ) Krzysztofa N, MA JUZ PRACĘ CIEKAWE CZY ZA 2100 BRUTTO . ????. PANI Zalewska tez dostała posadkę w Poradni Psychologiczno Pedagogicznej . Dobrze że zaraz wybory zapamiętamy to.