:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Pułtusk Kolęduje, Znani nagrani - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 30/12/2010 12:46

Nie tylko ogromnym sercem, hojnością, ale i swoim głosem wspierają wykonawców tegorocznej edycji „Pułtusk Kolęduje”. W studio nagrań Andrzeja Chorzeli zagościły w tym roku panie: Maria Ponichtera i Dorota Polewaczyk oraz panowie: Andrzej Grabowski, Jan Kaczmarczyk, Józef Łatyfowicz, Roman Dukalski, Jerzy Rosa, Sławomir Białczak, Adam Jasiński, Paweł Pyziński oraz Grzegorz Major. Efekt ich twórczej pracy (choć mamy nadzieję, że i przedniej zabawy) można usłyszeć w dobrych sklepach oraz na naszej stronie.

 

Reklama

Znani nagrani komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama