:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Seniorzy, Złote Żelazne Gzach - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 29/11/2017 14:40

25 listopada w świetlicy wiejskiej w Gzach odbyło się uroczyste spotkanie par obchodzących 50 – lecie i 65 – lecie pożycia małżeńskiego.

Jubilatów przywitała wójt gminy Gzy Barbara Polańska wyrażając radość z celebrowania wyjątkowego święta. Na uroczystość przybył Krzysztof Bieńkowski kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie oraz przewodniczący Rady Gminy Gzy Leon Pytel. Kierownik USC Monika Sobczyńska podkreśliła, że jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego zawsze przeżywamy ze wzruszeniem, gdyż jest to prawdziwy przykład miłości i zgody. Jubilatom wręczono w imieniu Prezydenta RP medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz wzniesiono toast.

Złote Gody 50 lat pożycia małżeńskiego obchodzili:

Barbara i Jacek Kazimierz Iniarscy

Barbara i Kazimierz Koch

Honorata i Czesław Mossakowscy

Danuta Maria i Andrzej Rzepińscy

Inezja Barbara i Stefan Andrzej Świąteccy

Genowefa i Józef Zielińscy

Żelazne Gody 65 lat pożycia małżeńskiego obchodzili:

Stanisława i Władysław Piekutowscy

Stanisława i Zygmunt Niedbała

Złote i Żelazne Gody w Gzach komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama