:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zdewastowano budynek kościoła na Popławach

Policja, Zdewastowano budynek kościoła Popławach - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal pultusk24.pl 15/10/2019 12:12

W niedzielę 13 października, przed godziną 23, nieznany jeszcze sprawca dokonał dewastacji budynku kościoła parafialnego na Popławach, poprzez namalowanie na elewacji niebieskim sprayem wulgarnych i obraźliwych haseł.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z proboszczem parafii ks. Tadeuszem Kowalczykiem, który odmówił komentarza, zapewnił jednak, że zgłosił sprawę na policję.

Jak wynika z informacji udzielonej nam przez rzeczniczkę Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku podinsp. Milenę Kopczyńską, funkcjonariusze zabezpieczyli już kościelny monitoring, na którym widoczna jest sylwetka sprawcy, ubranego w bordową bluzę z kapturem zaciągniętym na głowę. Jego tożsamości jeszcze nie ustalono. Poszukiwania trwają.

Straty, na szkodę popławskiej parafii, oszacowano na 10 000 zł – pomalowanie elewacji budynku kościoła.

Sprawcy, za uszkodzenie mienia, grozi kara do do 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności, zgodnie z art. 288 kodeksu karnego.

 Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama