:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C lekkie zachmurzenie

Zażalenie burmistrza na tymczasowe aresztowanie

Samorząd, Zażalenie burmistrza tymczasowe aresztowanie - zdjęcie, fotografia

W tym tygodniu sąd w Białymstoku rozpatrzy zażalenie na tymczasowe aresztowanie, jakie złożył adwokat reprezentujący Krzysztofa Nuszkiewicza. Do wniosku dołączono szereg wniosków i poręczeń z podpisami osób prywatnych i instytucji z terenu naszego miasta. Pisma dotyczą surowości aż 3- miesięcznego aresztu.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

Zażalenie burmistrza na tymczasowe aresztowanie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-17 08:19:28

    Kwadratowe słońce mu się nie podoba

  • gość 2018-02-17 09:38:40

    Co to znaczy kwadratowe słońce?

  • Gość - niezalogowany 2018-02-17 11:16:08

    Burmistrz tyle zrobił dla miasta, mieszkańców i okolic , a teraz to oczywiście zamiast go wspierać duchowo i emocjonalnie to oczywiście go hejtują! Żałosne!!

  • gość 2018-02-17 12:25:55

    Najwięcej zrobił dla jednej spółki medycznej, umorzył podatki na prawie 320 tysięcy -jeśli jedna przeciętna rodzina płaci 300 zł podatku rocznie to na to musiało się złożyć ponad 1000 rodzin. I jeszcze ten honorowy.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-17 13:22:36

    Z tego co wiadomo wyrok nie zapadł więc co to znaczy "głupot narobił niech siedzi zasłużył za to ? " cóż za błyskotliwosc....

  • Gość133 - niezalogowany 2018-02-17 18:55:33

    Aha? Jestem KRÓLOWĄ i nie pozwalam na takie beznajdziejne komentarze skierowane w stronę pana burmistrza. Rozumiem, że życie hejtera jest takie żałosne jak te komentarze? Radzę zając się czymś pożyteczniejszym niż siedzeniem 24h na różnych portalach i hejtowanie go. Buziaki

  • Gość - niezalogowany 2018-02-17 22:07:02

    Nuszkiewicz w przeciwieństwie do poprzedniego nie siedział bezczynnie na stołku tylko działał !!!!! Dzięki niemu miasto w końcu ożyło o czym świadczą różne wydarzenia miejskie czy dekoracke na święta. Szkoda, że CBA nie spradzwiło poprzednika pana Nuszkiewicza bo szczerze wątpie że by nic nie znaleźli...

  • gość 2018-02-18 08:24:30

    Wydawał kasę na różne dekoracje i pierdoły a po ulicach Pułtuska jazda samochodem ,to istna masakra!!Dziury w asfalcie i pozarywane studzienki. Istny slalom. Czy ci wszyscy Radni pożal się Boże, nie jeżdżą swoimi autami po ulicach miasta ?

  • gość 2018-02-18 08:41:08

    Ten gostek od początku był dla mnie nieczytelny. Na początku wpadka z chęcią postawienia jakiejś paskudy przy fontannie jednemu ze swych kolesi,co już śmierdziało układzikiem . Wydawanie kasy na różne dekoracje i pierdoły a ulice w mieście z dziurami i pozarywanymi studzienkami!!Czy ci pożal się Boże Radni od siedmiu boleści nie jeżdżą swoimi samochodami po ulicach tego miasta?? " Leputanie" dziur w jezdni jest tylko na chwilę.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-18 09:54:57

    " Poprzednik wszystkie dziury łatał na bieżąco "

  • gość 2018-02-18 12:36:35

    Najpierw była Niedziela Palmowa. Aplauz, bo znalazł się wariat, co wierzył, że ludzie pomogą i uda się zrobić coś w tym upadającym mieście. W spadku dostał niespłacalne długi i kasę miasta do której lokalni niekoniecznie chcieli wpłacać, bo firmy porejestrowali w Warszawie. I jeszcze idealista wierzył, że z pustego kosztem małych zadłużeń naleje przez dotacje wielkie pieniądze i miasto uratuje tak jak Golądkowo.. No i wiele rzeczy prawie by mu się udało. Prawie. Ale pojawili się Judasze co za srebrniki sprzedali. A potem publiczne biczowanie i cierni nie pożałowali. Teraz szykują się, żeby ukrzyżować. Najłatwiej się oskarża i niszczy, a najtrudniej zrobić coś dla tego miasta. Wszyscy tylko coś chcą ze świętym oburzeniem, a każdy widzi swój kawałek nosa i swój interes. W majestacie prawa dzieje się niesprawiedliwość. Zrobił tyle dobrego dla ludzi i miasta, że należy mu pomóc zmartwychwstać.

  • gość 2018-02-18 14:46:37

    Jak burmistrz dawał pieniądze i dbał o miasto, żeby nie było gorsze od innych to był dobry i się go chwaliło. Ale kiedy został aresztowany (pomimo oczywiście tego, że nie został jeszcze skazany) to teraz przecież jest najgorszym burmistrzem, jaki był kiedykolwiek. Oczywiście, że trzeba dokopać leżącemu zamiast mu pomóc albo chociaż starać się pomóc!

  • gość 2018-02-18 15:03:14

    tak racja p. burmisrza znają na okolice.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-18 15:28:20

    A co on zrobił takiego dla Pułtuska gdy tam przyjechałem z kobietą to nic ciekawego nie było do zwiedzania stacja Pks to jakieś 4 SŁUPKI a toaleta w kontenerze, miasto zatrzymało się w czasie stare chodniki rozpadajace się kamienice,kanalki to jak kanalizacja miejska,nawet nie ma o czym tu mówić i do czego porównywać,natomiast zwiedzając rożne miasta naszą uwagę przykuł Serock piekne chodniki trakty spacerowe,wspaniałe molo,dość dużo turystów w okresie wakacyjnym,rynek miasta przypomina trochę Puck.Szkoda ze Pułtusk nie idzie do przodu miasto rozpadu.......

  • Gość - niezalogowany 2018-02-18 15:29:06

    A co on zrobił takiego dla Pułtuska gdy tam przyjechałem z kobietą to nic ciekawego nie było do zwiedzania stacja Pks to jakieś 4 SŁUPKI a toaleta w kontenerze, miasto zatrzymało się w czasie stare chodniki rozpadajace się kamienice,kanalki to jak kanalizacja miejska,nawet nie ma o czym tu mówić i do czego porównywać,natomiast zwiedzając rożne miasta naszą uwagę przykuł Serock piekne chodniki trakty spacerowe,wspaniałe molo,dość dużo turystów w okresie wakacyjnym,rynek miasta przypomina trochę Puck.Szkoda ze Pułtusk nie idzie do przodu miasto rozpadu.......

  • gość 2018-02-18 18:44:36

    do gość 2018-02-18 12:36:35 A w jaki sposób uratował Golądkowo? Tym że zostawił milionowe zadłużenie i zaległości w wynagrodzeniach dla nauczycieli? Dobrze ze został burmistrzem bo do tej pory to już szkoły by nie było.

  • gość 2018-02-18 20:14:53

    Znajomy który studiował w naszym mieście ok. 10 lat temu i obecnie nas odwiedził powiedział; że czas tu się zatrzymał a miasto wygląda fatalnie. Więc proszę się nie ośmieszać bo każdy to widzi.

  • gość 2018-02-19 10:14:43

    W porównaniu do poprzedników burmistrz rzeczywiście coś robił, ale po mieście od lat krąży jego ksywa: ''10%''

  • gość 2018-02-19 11:41:06

    Poza kwietnikami,ławeczką miłości i igrzyskami typu koncerty w mieście nie zmieniło się nic.Sam głosowałem na burmistrza na nadzieją na zmiany ale srogo się zawiodłem.

  • Magda M. - niezalogowany 2018-02-19 13:11:52

    Szanowni Komentujący, pewnie wielu z Was czuje żal, rozgoryczenie z takiego stanu rzeczy, bo co tu dużo mówić jest wstyd i to nie tylko dla mieszkaniców Pułtuska, ale pewnie i dla samego burmistrza. Ale przypominam Wam, że jesienią tego roku będą wybory samorządowe i obecna władza robi wszystko aby w tych miastach i powiatach , gdzie nie mają większości pisowskiej - ośmieszyć , oczernić, zaszczuć, postawić w stan oskarżenia bo to najłatwiej. Pułtusk nie jest wyjątkiem, są to działania zakrojone na szerszą skalę. Teraz wiecie już po co było zniszczenie sądownictwa i Trybunału Konstytucyjnego, aby nikt kto jest dla władzy niewygodny nie mógł się bronić. Nie dajcie sobą manipulować i wciskać sobie taniej pisowskiej propagandy. Nie obawiajcie się rozmawiać na tematy polityczne i ksztaltować swój światopogląd. Żal mi Pułtuska i jego mieszkańców, nikt z Was nie napisał, że powstały nowe miejsca pracy, że burmistrz obecny czy poprzedni ściagnął kapitał, przedsiebiorców czy inwestorów. Bo tego rzeczywście w Pułtusku od dziesięcioleci nie ma. Jest to martwe miasto. Piszecie Państwo w swoich komentarzach o pięknym oświetleniu, czy o imprezach na zamku dla dzieci , ale to nic innego jak igrzyska dla ludu. Oczekujcie od swoich kandydatów do władz samorządowych rozwoju gospodarczego miasta, bo to przekłada się na miejsca pracy, a młodzi ludzie nie będą musieli wyjeżdżać z tego mista, będą uczestniczyć w jego rozwoju. Żądajcie od swoich kandydatów do władz samorządowych przejrzystych procedur rekrutacyjnych na stanowiska w instytucjach państwowych. Jesteście młodzi, pełni wielu fantastycznych pomysłów, wykorzystajcie swój potencjał, zaangażujcie się do dobrego działania. Pozdrawiam wszystkich komentujących.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-19 14:52:15

    Przypominam, że Burmistrz to reprezentant naszego społeczeństwa. A ja nie chcę żeby reprezentował mnie ktoś taki. To wstyd. I nie czepijacie się Państwo poprzednika bo obecny, ktory "odpoczywa" obecnie na nasz koszt do pięt mu nie dostaje. Buta, arogancja i cwaniactwo doprowadziło do do upadku.

  • mość - niezalogowany 2018-02-19 16:24:03

    Z tego co wiem to burmistrz był wybierany wiekszością głosów, a nie wybrał go ktoś ,,z góry". Więc jeśli już chcecie mieć pretensje to tylko do samych siebie. Przykro mi taka prawda. Jesienią wybory więc pamiętajcie żeby znowu nie wybrać kogoś ,,bo mi się tak podoba" bo znowu później będziecie mieć masę pretensji

  • Gość - niezalogowany 2018-02-19 18:51:12

    TWÓJ ZNAJOMY WIDOCZNIE ALBO JEST SLEPY ALBO GŁUPI JAK TY SKORO W TO UWIERZYŁEŚ:) CO JAK CO ALE WSIADACIE NA TEGO BURMISTRZA A PUŁTUSK JAKBY NIE BYŁO SIĘ ZMIENIŁ I JUŻ SIĘ TAK NIE ROZCZULAJCIE NAD KOMENTARZAMI, DO ROBOTY NIEROBY A NIE BUNT W SIECI!!!!!!!!!! NIKT TU NIE JEST ANONIMOWY, KARY ZA STOSOWANIE NIE STOSOWNEGO SŁOWNICTWA I TĘPIĆ. JAK MOŻECIE NA SWOJE MIASTO, NA SWOICH LUDZI GADAĆ.

  • gość 2018-02-19 19:40:16

    Szanowni komentujący. Jak czytam niektóre wasze wypociny, to żal mi serce ściska.Te szczególnie chamskie i obrażliwe powinny być natychmiast kasowane przez administratora. Ale pomimo wszystko dziwię się tym zagorzałym obrońcom Burmistrza. Macie rację, że co mógł to robił dla tego miasta (i to chyba dość dużo) a tym samym dla nas, ale nie sposób nie potępić jego postępowania. Jeśli jednak potwierdzą się zarzuty, to wielki wstyd dla niego. Żal mi jego jako człowieka, żal mi jego żony (choć podobno są już po rozwodzie, co też o czymś świadczy i daje do myślenia) a szczególnie dzieci. Pomimo wszystko nie można mówić , że nic się nie stało. To urzędnik publiczny za ponad 10 tyś. zł. miesięcznie. To duże wynagrodzenie za taką pracę! Myślę że okres dyrektorowania w Golądkowie bez nadzoru organu prowadzącego szkołę (ministerstwa rol. …) a wręcz chyba otoczony parasolem ochronnym przez byłego ministra p. Nalewajka rozbudził pragnienie szybkiego wzbogacenia się. Okazja czyni zł… . Nie popieram PISu, Wstydziłbym się niektórych ich działań, ale na pewno nie tych które likwidują korupcję. O sposobie pracy burmistrza wróbelki ćwierkały po mieście już kilka lat i wyćwierkały. Szkoda, że nie słyszał ich burmistrz i jego partyjni koleżkowie. Stało się, życie dalej się toczy. Pamiętajmy tylko przy następnych wyborach, żeby nie sugerować się partyjnością nowego kandydata.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-20 10:07:23

    A gdzie strefa ekonomiczna?

  • Gość - niezalogowany 2018-02-21 21:13:09

    Szkoda po ludzku człowieka że poddał się pokusie.Ale wróbelki ćwierkają że zażalenie na areszt złożyło kilku duchownych z Pułtuska i jeden skończony politruk, miejmy więc nadzieję że skuteczną.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-21 21:14:09

    Szkoda po ludzku człowieka że poddał się pokusie.Ale wróbelki ćwierkają że zażalenie na areszt złożyło kilku duchownych z Pułtuska i jeden skończony politruk, miejmy więc nadzieję że skuteczną.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-22 16:52:26

    Aż oczom nie wierzę jak czytam to wszystko, długi owszem może i zostały,ale o ile mniejsze niż na początku jego kadencji!!,czy ktokolwiek zwrócił na to uwagę? otóż nie....a teraz najlepiej się jako głosująca ludność wybielić,i iść na kolejne wybory,tylko pamiętajmy,o tym co jest teraz i przypomnijmy sobie co będzie pod koniec kadencji następnego kandydata.... wtedy sami z siebie możemy być dumni,albo w brodę sobie pluć