:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zatrzymano handlarkę nielegalnych papierosów

Sprawy kryminalne, Zatrzymano handlarkę nielegalnych papierosów - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 03/04/2019 13:51

Pułtuscy policjanci zatrzymali na terenie gminy Świercze 61 – letnią obywatelkę Armenii, podejrzaną o posiadanie papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.

Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku ujawnili kobietę zajmującą się sprzedażą papierosów pochodzących z przemytu. W wyniku pracy operacyjnej funkcjonariusze ustalili, że na terenie gminy Świercze sprzedawane są wyroby tytoniowe przez obywatelkę Armenii. Kobieta została zatrzymana kilka dni temu na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa. Policjanci zabezpieczyli nielegalne papierosy.

Za wprowadzanie do obrotu nielegalnych wyrobów tytoniowych grozi kara grzywny jak również pozbawienia wolności do lat 3.

sierż. Daniel PodlasinOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama