:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zaproszenie do zwiedzania dzwonnicy i wejścia na taras widokowy

Zaproszenia, Zaproszenie zwiedzania dzwonnicy wejścia taras widokowy - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 30/11/2019 15:00

Parafia św. Mateusza w Pułtusku wyszła naprzeciw oczekiwaniom parafian i mieszkańców Pułtuska – W związku z licznymi pytaniami o możliwość wejścia na teren dzwonnicy i taras widokowy, postanowiliśmy udostępnić miejsce dla zwiedzających w najbliższą niedzielę 1 grudnia – poinformował nas proboszcz parafii św. Mateusza ks. prałat Wiesław Kosek.

Wiele osób zwraca się do nas z pytaniem o możliwość zwiedzenia dzwonnicy i wejścia na jej taras. Przed nami jeszcze wiele wymogów do spełnienia, aby obiekt stał się ogólnodostępny. Chcemy, aby z radości z oglądania wspaniałych uroków naszego miasta skorzystało dużo osób, dlatego w najbliższą niedzielę 1 grudnia, po Mszy Świętej o godz. 12.00 do 14.30 (jeżeli nie będzie padał deszcz lub śnieg), udostępnimy obiekt do zwiedzania. Przypominamy, że zwiedzający wchodzą na własną odpowiedzialność. Nieletni muszą mieć uprawnionych opiekunów. Nie wpuszczamy osób nietrzeźwych. Akcja będzie możliwa dzięki zaangażowaniu członków Ochotniczych Straży Pożarnych, którym posłuszeństwo jest bezwzględne – informuje parafia św. Mateusza w Pułtusku.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama