:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zapnij pasy! W piątek wzmożone działania!

Komunikaty policji, Zapnij pasy! piątek wzmożone działania! - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 06/06/2019 16:07

Funkcjonariusze drogówki szczególną uwagę zwrócą na stosowanie się do obowiązku korzystania z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Mundurowi sprawdzą również, jak przewożeni są najmłodsi pasażerowie.

Obowiązek korzystania z pasów bezpieczeństwa jest często bagatelizowany. Kierujący i pasażerowie nie zdają sobie sprawy, że ta czynność może uchronić ich przed poważnym urazem, utratą zdrowia, a nawet tragiczną śmiercią w wypadku drogowym. Prawidłowo zapięte – potrafią nas uratować.

Jutrzejsze, wzmożone działania „Pasy” mają na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Policjanci będą sprawdzali przede wszystkim czy kierowcy i pasażerowie przestrzegają obowiązku ich korzystania oraz czy dzieci przewożone są w odpowiednich fotelikach ochronnych.

Pamiętajmy, że jadąc samochodem zapinamy pasy dla bezpieczeństwa własnego i pasażerów a nie w celu uniknięcia mandatu karnego!

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP PułtuskOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama