:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zamaskowani mężczyźni zatrzymani!

Sprawy kryminalne, Zamaskowani mężczyźni zatrzymani! - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 24/01/2019 14:10

Dzięki reakcji młodego policjanta z pułtuskiej patrolówki, dwaj mężczyźni biegający po ulicach w kominiarkach i z metalowymi rurami w ręku, zostali zatrzymani. Jak ustalono, chcieli „wyrównać rachunki” ze znajomym.

W ubiegłym tygodniu dwóch zamaskowanych mężczyzn biegało po ulicach Pułtuska mając zasłonięte twarze kominiarkami, trzymając w ręku metalowe rury. Mężczyźni wymachiwali metalowymi przedmiotami w kierunku przejeżdżających samochodów oraz przechodniów. Policjant będąc w czasie wolnym od służby natychmiast poinformował przełożonych o zaistniałej sytuacji.

Funkcjonariusze pułtuskiej komendy szybko zatrzymali dwóch pijanych mężczyzn. Według ustaleń policjantów 26 – letni mężczyźni mieli na celu „wyrównać rachunki” z jednym z mieszkańców Pułtuska. Mężczyźni zostali zatrzymani. Grozi im kara aresztu lub grzywny.

sierż. Daniel PodlasinOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama