:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Zagroził zdetonowaniem bomby w pułtuskiej komendzie

Policja, Zagroził zdetonowaniem bomby pułtuskiej komendzie - zdjęcie, fotografia

8 lat więzienia grozi 54 – letniemu mężczyźnie za złożenie fałszywego zawiadomienia o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Do skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania mieszkańca Warszawy doszło 18 lutego nad ranem. Mężczyzna, siedząc na poczekalni w pułtuskiej Komendzie zadzwonił pod nr 112 i zgłosił, że podłożył w tutejszej jednostce bombę, którą zdetonuje. Po zakończeniu rozmowy wyszedł z budynku. Natychmiast został zatrzymany i sprawdzony pod kątem posiadania zabronionych przedmiotów. W trakcie przeszukiwania nie znaleziono żadnego ładunku wybuchowego. Mężczyzna nie potrafił logicznie wytłumaczyć swojego zachowania. Odwagi dodał mu z pewnością stan w jakim się znajdował – 54 – letni mężczyzna miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został umieszczony w policyjnym areszcie.

Dziś autor „dowcipnego” telefonu usłyszy zarzut. Miał całą dobę na przemyślenie swojego niepoważnego zachowania, za które teraz odpowie przed sądem.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk


Zagroził zdetonowaniem bomby w pułtuskiej komendzie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-21 16:45:04

    A co tu wysadzać? Ten zaniedbany Pułtusk w końcu sam się zapadnie.. Zostaną tylko kwitnące parafie.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-21 16:46:14

    A co tu wysadzać? Ten zaniedbany Pułtusk w końcu sam się zapadnie.. Plyty chodnikowe kolo koszar to jeszcze z czasow II wojny... Zostaną tylko kwitnące parafie.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Policja, - więcej informacji