:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

XVIII Grand Prix w Tenisie Stołowym

Wydarzenia, XVIII Grand Tenisie Stołowym - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 13/04/2019 14:00

W piątek 5 kwietnia, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 odbyło się podsumowanie i zakończenie XVIII edycji Grand Prix w Tenisie Stołowym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk, o puchar prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Pułtusku oraz o nagrody sponsorów: firmy „Garda” Sp. z o.o., Starostwa Powiatowego i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wyniki XVIII Edycji Grand Prix w Tenisie Stołowym

Kategoria – dziewczynki klasy I – IV

I miejsce – Roksana Leleń 187 pkt.

II miejsce – Wanessa Cybulska 28 pkt.

Kategoria dziewczynki klasy V

I miejsce – Daria Orłowska 180 pkt.

II miejsce – Małgosia Chupka 126 pkt.

III miejsce – Julia Kielisiak 114 pkt.

IV miejsce – Otylia Krajczyńska 75 pkt.

V miejsce – Martyna Wysocka, Roksana Jabłońska 66 pkt.

Kategoria dziewczynki klasy VI

I miejsce – Amelia Garłowicz 72 pkt.

II miejsce – Julia Ćwik 47 pkt.

III miejsce – Wiktoria Kuczyńska 25 pkt.

Kategoria dziewczynki klasa VIII

I miejsce – Patrycja Orłowska 210 pkt.

Kategoria chłopcy klasy III

I miejsce – Bartek Ochtabiński 219 pkt.

Kategoria chłopcy klasy IV

I miejsce – Mateusz Janczak 150 pkt.

II miejsce – Karol Tąpkowski 111 pkt.

III miejsce – Piotr Koniecki, Alan Wilczyński 80 pkt.

V miejsce – Daniel Niesiobędzki 69 pkt.

Kategoria chłopcy klasy V

I miejsce – Filip Kłosiński 300 pkt.

II miejsce – Kacper Miecznikowski 154 pkt.

III miejsce – Dominik Kuczyński 110 pkt.

IV miejsce – Wiktor Tyśkiewicz 63 pkt.

V miejsce – Dawid Sobieraj 61 pkt.

VI miejsce – Damian Krawczyk 42 pkt.

Kategoria chłopcy klasy VI

I miejsce – Piotr Wojtczak136 pkt.

II miejsce – Patryk Plec 85 pkt.

III miejsce – Jakub Ochtabiński 28 pkt.

Kategoria chłopcy klasy VII

I miejsce – Dominik Buraczewski 300 pkt.

II miejsce – Hubert Wykowski 72 pkt.

III miejsce – Bartosz Witkowski 41 pkt.

IV miejsce – Dawid Osiecki 38 pkt.

V miejsce – Sebastian Parzychowski 30 pkt.

VI miejsce – Jakub Witkowski 28 pkt.

Kategoria chłopcy klasy VIII

I miejsce – Dominik Chupka 146 pkt.

II miejsce – Daniel Plec 113 pkt.

III miejsce – Oskar Ćwiek 93 pkt.

Kategoria do 18 lat

I miejsce – Kacper Knochowski Kacper 120 pkt.

II miejsce – Piotr Jarosik 90 pkt.

Kategoria kobiet

I miejsce – Renata Szulecka 300 pkt.

II miejsce – Ewa Mieszkowska 194 pkt.

III miejsce – Katarzyna Mieszkowska 119 pkt.

Kategoria do 40 lat

I miejsce – Mateusz Sieńkowski 262 pkt.

II miejsce – Piotr Żbikowski 245 pkt

III miejsce – Emilian Wojnowski 198 pkt.

IV miejsce – Krzysztof Miecznikowski 161 pkt.

V miejsce – Adam Kłosiński 150 pkt.

VI miejsce – Łukasz Biernacki 140 pkt.

VII miejsce – Robert Polak 109 pkt.

VIII miejsce – Piotr Kościuk 106 pkt.

IX miejsce – Jarosław Oleksa 83 pkt.

X miejsce – Arkadiusz Drobot 70 pkt.

Kategoria 40 – 55 lat

I miejsce – Renata Szulecka 264 pkt.

II miejsce – Marcin Salamon 197 pkt.

III miejsce – Grzegorz Puzio 163 pkt.

IV miejsce – Mariusz Kędel 139 pkt.

V miejsce – Jacek Bobowski 114 pkt.

VI miejsce – Piotr Wróbel 36 pkt.

Kategoria powyżej 55 lat

I miejsce – Zbigniew Chodkowski 256 pkt.

II miejsce – Janusz Orłowski 189 pkt.

III miejsce – Jerzy Sierzan 161 pkt.

IV miejsce – Jacek Jakubczak 147 pkt.

Kategoria OPEN

I miejsce – Renata Szulecka 248 pkt.

II miejsce – Mateusz Sieńkowski 238 pkt.

III miejsce – Zbigniew Chodkowski 204 pkt.

IV miejsce – Piotr Żbikowski 171 pkt.

V miejsce – Marcin Salamon 156 pkt.

VI miejsce – Adam Kłosiński 150 pkt.

VII miejsce – Janusz Orłowski 143 pkt.

VIII miejsce – Grzegorz Puzio 137 pkt.

IX miejsce – Łukasz Biernacki 123 pkt.

X miejsce – Mariusz Kędel 121 pkt.

XI miejsce – Jacek Jakubczak 120 pkt.

XII miejsce – Piotr Kościuk 115 pkt.

XIII miejsce – Dominik Buraczewski 106 pkt.

XIV miejsce – Jacek Bobowski 89 pkt.

XV miejsce – Jarosław Oleksa 88 pkt.

XVI miejsce – Krzysztof Miecznikowski 78 pkt.

Wszyscy zawodnicy otrzymali z rąk organizatorów pamiątkowe dyplomy, a najlepsi w każdej kategorii – medale, statuetki (puchary w kategorii OPEN) i nagrody rzeczowe.

Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom: Starostwu Powiatowemu, Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Pułtusku, Jackowi Stasiakowi z firmy „Garda” Sp. z o.o.

Dziękujemy dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki w Pułtusku Dorocie Karzulewskiej za udostępnienie sali gimnastycznej oraz pracownikom PSP nr 3 za wkład pracy w organizację turniejów.

Zawodnicy, dyrektor MOSiR i sędzia główny dziękują prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Pułtusku, który od samego początku pomaga nam w organizacji i sponsoringu Grand Prix.

Po podsumowaniu i wręczeniu nagród tradycyjnie rozegraliśmy turniej przyjaźni, w którym wystartowało 16 zawodników.

Wyniki turnieju

I miejsce – Piotr Wróbel

II miejsce – Jarosław Oleksa

III miejsce – Krzysztof Miecznikowski

IV miejsce – Piotr Kościuk

V miejsce – Marcin Salamon, Piotr Żbikowski

VI miejsce – Janusz Orłowski, Robert Polak

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w turniejach.

Ze sportowym pozdrowieniem

Włodzimierz Foltyn, MOSiR

Reklama



Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Likwidacja sklepu, wyprzedaż

Likwidacja sklepu, wyprzedaż towaru. Sklep firmowy Zacisze Pułtusk zaprasza na wyprzedaż towaru w związku z likwidacją filii w Pułtusku. Farby,..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez pultusk24.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

AGA PRESS AGENCJA WYDAWNICZO-REKLAMOWA WYDAWNICTWO ALEKSANDER z siedzibą w Pułtusk 06-100, Kotlarska 8

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"