:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

XVII Wielki Jarmark Średniowieczny

Wydarzenia, Wielki Jarmark Średniowieczny - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 24/06/2019 12:33

Od 17 lat, raz do roku, Pułtusk zamienia się w średniowieczny gród. Wszystko za sprawą Muzeum Regionalnego w Pułtusku – organizatora Wielkiego Jarmarku Średniowiecznego, podczas którego atrakcje z epoki przyciągają wielu zwiedzających.

Nie inaczej było w ostatnią sobotę 22 czerwca. Tym razem jarmark odbył się przed ratuszem, gdzie zaprezentowali się władający bronią (walki rycerskie, walki na miecze) oraz zespół Fleur De Lis. Występom towarzyszyły pokazy garncarskie, kowalskie, gry i zabawy dla dzieci, a także stoiska m.in. z produktami lokalnymi i rękodziełem.

 

 

 Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Reklama
 Reklama