:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
W aktualnym numerze PGP, Wywiady kandydatami sejmu - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 17/09/2019 12:42

Do wyborów parlamentarnych pozostał niespełna miesiąc, a kampania wyborcza nabrała tempa. Nie wiesz na kogo oddać swój głos 13 października? A może już zdecydowałeś i chcesz upewnić się, że twój wybór padł na właściwego kandydata? Aby ułatwić wyborcom – mieszkańcom powiatu pułtuskiego – decyzję, rozpoczynamy cykl wywiadów z kandydatami do sejmu.

W aktualnym, 37 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej publikujemy pierwszą część wywiadów, w której przedstawiamy sylwetki wszystkich sześciu kandydatów do sejmu z terenu powiatu pułtuskiego, startujących z okręgu nr 18 siedlecko – ostrołęckiego oraz ich programy wyborcze. Z kandydatami i kandydatkami rozmawiała Ewa Kowalczyk.

Już za tydzień, w 38 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej, który ukaże się we wtorek 24 września, kandydaci i kandydatki do sejmu odpowiedzą na pytania dotyczące polityki krajowej i zagranicznej.

 Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama