:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C bezchmurnie

Wypadek przy Placu Teatralnym

Wypadki drogowe , Wypadek Placu Teatralnym - zdjęcie, fotografia

Kilkanaście minut temu, w okolicach Placu Teatralnego, przy Moście Świętojańskim, doszło do wypadku. Obecność karetki pogotowia może wskazywać na to, że w wypadku są osoby poszkodowane. Na miejscu wypadku są już wszystkie służby.

Wypadek przy Placu Teatralnym komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-02-08 21:38:53

    Brawo mamy karetke a gdzie była wczoraj jak kobieta potrzebowala pomocy

  • Gość - niezalogowany 2018-02-08 22:29:00

    Z karetkami w pułtusku to jest loteria można czekać nawet 2 godz. Ale w pułtusku nie można mówić prawdy, bo można mieć sprawę. Tak w pułtusku eliminuje się ludzi muwiących głośno prawę.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 00:02:40

    Prawdę można MÓWIĆ a nawet trzeba, byle by bez błędów ortograficznych. Inaczej to g***o prawda.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 07:28:56

    Bo na powiat są dwie karetki a ludzie wzywają do głupot i jak potrzeba to wtedy jest płacz

  • gość 2018-02-09 08:30:20

    Zacytuję: "Z karetkami w pułtusku to jest loteria (...)" Ze wszystkim co Pan/Pani napisał zgadzam się w całej rozciągłości. Kiedyś chore dziecko (bardzo silny ból brzucha uniemożliwiający poruszanie) w środku nocy wiozłem swoim autem na Popławy. Brak karetki. Ot - i już. Takie proste. Takie zwyczajne... No co?...... Nóż się w kieszeni otwiera.... A co do drugiej części - też prawda. Prawdziwym komentarzem "zahaczysz" o czubek śmierdzącej góry syfu nakrytej "płachtą milczenia" i jak tylko się pojawi ryzyko, że płachta opadnie i odsłoni "gnojowisko" w całej krasie - ani się obejrzysz i już będzie oskarżenie. Ty ucierpisz, inny już nie zaryzykuje. Masz czas na procesy? Masz pieniądze na obronę i adwokatów? Poświęcisz życie na zbieranie dowodów? Przekonasz zastraszonych, by opowiedzieli o tym, o czym i tak wszyscy po cichu sobie opowiadają? Przekonasz, by głowę pod topór położyli? Pewnie nie. Ci, którzy "płachty pilnują" - mają aż nadto i kasy i władzy by właściwe sprawy trzymać w ryzach.... Welcome in Pułtusk.........

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 08:50:58

    Nie z karetkami jest problem tylko z ludźmi bo wzywają np:ból brzucha od tygodnia, katar nawet do bólu zęba.Ratownictwo to nie przychodnia na kółkach trochę edukacji na temat ratownictwa i po problemie

  • gość 2018-02-09 12:17:58

    Szanowny specjalisto od błędów ortograficznych. Byleby piszemy łącznie.

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 14:06:21

    Bardzo dziękuję za słuszną uwagę Panie z Pultuska przez male "p". Obiecuję poprawę;)

  • Gość - niezalogowany 2018-02-09 17:08:32