:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Wyjątkowi goście w KS Semiramida

Sporty walki, Wyjątkowi goście Semiramida - zdjęcie, fotografia

W Klubie Sportowym Semiramida gościł trener Lee Beard i podopieczny, trzykrotny Mistrz Świata WBC ,WBO – Jimmy Kilrain Kelly.

To była wizyta, która z pewnością zaowocuje w dalszych pracach sekcji bokserskiej oraz nowej grupy Akademii Boksu Olimpijskiego. Klub rekrutować ją będzie od stycznia 2019 r. Wspólna wymiana spojrzenia na treningi pięściarskie oraz prowadzenie zawodników w boksie dała jeszcze większe horyzonty działania KS Semiramida.

 

Lee Beard (ur. 1975 w Salford, Anglia) jest brytyjskim trenerem boksu. Beard trenował Taekwondo i kickboxing, zanim został trenerem boksu. Beard współpracował z Floydem Mayweatherem od 2004 roku i był mocno zaangażowany w decyzję Mayweather o zostaniu trenerem Ricky’ego Hattona w 2008 roku. Trener Lee Beard szkolił: Ricky Hatton (assistant trainer), Matthew Hatton, Vusi Malinga, Jack Catterall, Joan Guzman

Obecni zawodnicy i podopieczni trenera: Vijender Singh, Jimmy’ Kilrain Kelly, Adrian Gonzalez


Sporty walki, - więcej informacji