:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Piłka nożna, Wygrana zakończenie sezonu - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 03/06/2019 10:10

Pułtusk zdobył 3 punkty w sobotnie popołudnie za sprawą drużyny BRIX PUŁTUSK. Nasze piłkarki pokonały Kurpik Kadzidło 3:0 i kończą ligę na 2 pozycji.

Na podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do puli zdobytych punktów oraz analizę gry i statystyki przyjdzie czas niebawem. Dziś powiedzieć możemy, że kończymy sezon z dorobkiem 31 punktów i bilansem bramek 34 – 12. Godny odnotowania jest też fakt, że w całym sezonie (jesień – wiosna) byliśmy poza zasięgiem rywali w meczach domowych włącznie z mistrzem ligi.

BRIX PUŁTUSK 3:0 Kurpik Kadzidło

BRIX zagrał w składzie: Mierzejewska, Składanek, Ciechowicz, Nowosielska, Majkowska (Drabińska), Gryc, Tetwejer (Grzelakowska), Makowska, Rybaczyk (Matuszewska), Bazydło (Zawadka), Łach (Ciszewska)

Bramki: Łach, Rybaczy, sam.

Sponsorem drużyny są: firma BRIX – producent kostki brukowej oraz firma Drogi i Mosty Jana Kaczmarczyka.

BRIX PułtuskOgłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama