:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Wybory czas zacząć

Skończyły się wybory prezydenckie... czas zacząć wybory samorządowe

Pułtuska Gazeta Powiatowa i pultusk24.pl przygotowywały specjalne działania mające na celu relacjonowanie przebiegu kampanii samorządowej. Na naszej stronie już dziś pojawia się specjalna podstrona "WYBORY 2010". W naszym zamyśle będzie to specjalny serwis internetowy poświęcony kampanii wyborczej i wyborom. Postaramy się aby wybory stały się tematem kulturalnej dyskusji. Ważne jest bowiem aby jak najwięcej mieszkańców Pułtuska i powiatu pułtuskiego włączyło się w kreatywne myślenie o przyszłości naszych Małych Ojczyzn. Im więcej pomysłów, dyskusji a nawet sporów, tym więcej pozytywnych efektów.

U nas już wkrótce:

historia dotychczasowych wyborów samorządowych, analiza obietnic wyborczych sprzed 4 lat, plebiscyt "Oceń swego radnego zanim wybierzesz nowego", Kto pyta nie błądzi – czyli pytania do radnych i kandydatów (oraz odpowiedzi), Analizy sytuacji wyborczej, Sondaże wyborcze, Porównania programów i deklaracji.

Mamy nadzieję, że serwis WYBORY 2010 przyczyni się do lepszego poznania przez wyborców tych spośród których będę wybierać.

Zachęcamy do częstego zaglądania na WYBORY 2010 – zaskoczymy Państwa na pewno!


Wybory czas zacząć komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wybory, - więcej informacji