:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Wybory 2010 – postarajmy się, aby nam wyszły na lepsze

Demokracja ma to do siebie, że raz na cztery lata daje nam możliwość poczucia się ważnymi. Potem znów o nas zapomni. Wszelkiego rodzaju kandydaci najróżniejszej maści chcąc zostać radnymi wszelkich szczebli zrobią niemal wszystko, aby zdobyć nasz głos. Pokażą się na zdjęciu z rodziną, obiecają Pułtusk miodem i mlekiem płynący, postawią winko albo i coś więcej. Jakbyśmy się uparli to nawet powiedzą, że za ich kadencji przez cztery lata postawią kolejne cztery hale sportowe. A co! Obiecać nie można?

Tak to wszystko już niedługo będzie wyglądać. Obiecanki cacanki i festiwal propagandy. Co więc zrobić, aby dzięki naszemu wspólnemu głosowaniu zmieniły się na lepsze nasze samorządy? Zastanówmy się nad tym wszyscy. Spróbujmy już teraz zacząć podsumowywać mijającą kadencję naszych lokalnych władz. Im więcej głosów, komentarzy i refleksji tym więcej może sobie do serca wezmą przyszli kandydaci. Może z naszej internetowo – gazetowej dyskusji wezmą kilka pomysłów do swoich programów.
Zapraszamy Państwa do dzielenia się uwagami i spostrzeżeniami na temat naszych samorządów. Co robią dobrze, co źle. Za co należą im się "baty" a za co "kwiaty".

Piszcie na wszelkie tematy związane z podsumowaniem obecnej kadencji i zbliżającymi się wyborami. Proponujcie kandydatów, pomysły, programy. Piszcie co trzeba zrobić, a czego zaniechać.

{mxc}

Wybory 2010 – postarajmy się, aby nam wyszły na lepsze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wybory, - więcej informacji