:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

„Wspomaganie rozwoju – pomoc dziecku i rodzinie”

Wydarzenia, „Wspomaganie rozwoju pomoc dziecku rodzinie” - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 21/11/2019 13:38

Pod takim hasłem odbyła się dzisiejsza, jubileuszowa konferencja z okazji 50 – lecia Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Pułtusku.

Przybyłych do poradni powitała dyrektor Agnieszka Kowalska. W konferencji udział wzięli pedagodzy i psycholodzy szkolni z terenu powiatu pułtuskiego, uczestniczący w Grupie Wsparcia dla Pedagogów Szkolnych i Grupie Wsparcia dla Szkolnych Doradców Zawodowych.

Gościem konferencji był dr Radosław Piotrowicz, wykładowca Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierownika studiów podyplomowych „Wczesna interwencja – pomoc dziecku i rodzinie”, który zainaugurował spotkanie prelekcją na temat „Wspomagania rozwoju – pomoc dziecku u rodzinie, diagnoza i terapia”.

Następnie zebrani wysłuchali prelekcji Agaty Drzazgowskiej – Raheb i Ewy Łady z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej pt. „Dziecko z zaburzeniami ze spektrum autyzmu – formy pomocowe.”

Ostatnim punktem programu konferencji była prelekcja Grupy Wsparcia dla Pedagogów i Psychologów Szkolnych – Grażyny Błachnio, Katarzyny Piotrowskiej – psychologów poradni.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama