:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wybory, Wójt Mroczkowski złożył zażalenie - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 02/11/2018 17:07

Od redakcji:

30 października wójt gminy Obryte Jan Mroczkowski opublikował (m.in. na naszym portalu) oświadczenie, w którym odwołał się do kampanii wyborczej swojego kontrkandydata Sebastiana Mroczkowskiego, ubiegającego się o stanowisko wójta gminy Obryte. Dzień później Sebastian Mroczkowski złożył do sądu w trybie wyborczym wniosek o sprostowanie zawartych w oświadczeniu informacji. Sąd Okręgowy w Ostrołęce wydał postanowienie, w którym przychylił się do wniosku Sebastiana Mroczkowskiego. Wójt Jan Mroczkowski skierował dziś do sądu, również w trybie wyborczym, zażalenie na postanowienie. Oto jego treść:

Materiał KW Prawo i Sprawiedliwość

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Ogłoszenia PREMIUM

Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama