:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wojciech Gregorczyk z poparciem Łukasza Skarżyńskiego i Henryka Krasuckiego

Wybory, Wojciech Gregorczyk poparciem Łukasza Skarżyńskiego Henryka Krasuckiego - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 26/10/2018 20:36

Łukasz Skarżyński (PFS) oraz Henryk Krasucki (SLD Lewica Razem) zapewnili o swoim poparciu kandydata Polskiego Stronnictwa Ludowego Wojciecha Gregorczyka w II turze wyborów na burmistrza Pułtuska. Obaj panowie odpadli w walce o fotel włodarza miasta w I turze wyborów, w minioną niedzielę 21 października. 

Przypomnijmy, w II turze wyborów na burmistrza Pułtuska, która odbędzie się 4 listopada, zmierzą się - Wojciech Gregorczyk (PSL) oraz Michał Kisiel (PiS).

Łukasz Skarżyński

Nadchodzi czas trudnych decyzji.

Jako PFS powstaliśmy w kontrze do dotychczasowej polityki w Pułtusku. Pokazaliśmy, że inna polityka jest możliwa, że jest realna alternatywa, którą poparło ponad 20% głosujących.

Druga tura wymaga jednak kompromisów opartych na odpowiedzialności za miasto.

Możemy stanąć z boku i dopuścić do powrotu dojnej zmiany, której przedsmak mieliśmy w okresie rządów Pani Subdy albo wybrać doświadczonego samorządowca, który będzie pracował z ludźmi i dla ludzi.

Uważam, że dziś priorytetem, od którego zależy rozwój miasta, jest zatrzymanie powrotu PISu do władzy, zatrzymania ich pochodu po władzę dla samej władzy i chęci zawłaszczenia ostatniego bastionu wolności jakim jest samorząd.

Dlatego 4 XI proszę moich wyborców o poparcie Pana Wojciecha Gregorczyka. Głos na Pana Wojciecha Gregorczyka to gwarancja realizacji najważniejszych postulatów programowych, które zgłaszałem w kampanii.

Henryk Krasucki

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Pułtusk.
Szanowni Wyborcy, którzy zaufali mojej osobie i oddali na mnie głos w dniu 21 października. Zwracam się z apelem i prośbą o udział w wyborze burmistrza Pułtuska w dniu 4 listopada.
W tym dniu oddam swój głos na Pana Wojciecha Gregorczyka, który gwarantuje samodzielne, rzetelne i spokojne prowadzenie spraw miasta i gminy. 
Proszę Was, Drodzy Mieszkańcy, o poparcie kandydatury Pana Wojciecha Gregorczyka.

Źródło: FacebookOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama