:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
Stowarzyszenia i organizacje pozarządowe, Wodniacy rozpoczęli sezon - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 13/05/2018 22:20

Pułtuscy wodniacy i sympatycy wodniactwa w minioną sobotę rozpoczęli kolejny sezon na wodzie. W porcie Pułtuskiego Klubu Wodniaków i Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego uroczyście wciągnięto klubową i woprowską flagi.

Flagę WOPR wciągnął Konrad Kłosiński, a flagę PKW Adam Knochowski. Krótki, wspólny rejs do – jak powiedział prezes PKW Wojciech Błaszczyk „pierwszego zakrętu” rozpoczął wodniacki, narwiański sezon 2018. Pogoda była znakomita, wiał wiatr i jacht „Człapek” zaliczył nawet kawałek rejsu na żaglach. Spotkanie było też okazją do symbolicznego zroszenia szampanem nowego pomostu w pułtuskim porcie. „Oblania” nowego pomostu dokonali wiceprezes PKW Adam Knochowski i szef WOPR Mariusz Osica.

ReklamaOgłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama