:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wydarzenia, Wigilia Kuźni Kurpiowskiej - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 19/12/2017 13:20

W niedzielę 17 grudnia członkowie i sympatycy Stowarzyszenia „Puszcza Biała – moja mała ojczyzna” spotkali się w Kuźni Kurpiowskiej w Pniewie, by przełamać się opłatkiem. Gości powitała prezes Halina Witkowska i wiceprezes Grażyna Czerwińska. W wieczerzy wigilijnej uczestniczyli m.in wójt gminy Zatory Grzegorz Falba, radni powiatu pułtuskiego Wojciech Dębski oraz Witold Saracyn, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Włodzimierz Kaczmarczyk oraz dyrektor Muzeum Regionalnego w Pułtusku Andrzej Popowicz.

Uczestnicy spotkania opłatkowego złożyli sobie życzenia i zasiedli do wieczerzy wigilijnej. Organizatorki przygotowały wyjątkowe i niespotykane potrawy, które zachwycały niecodziennym smakiem.Życzenia świąteczne od burmistrza Krzysztofa Nuszkiewicza przekazał Andrzej Popowicz.

Zarząd stowarzyszenia „Puszcza Biała – moja mała ojczyzna” przekazuje czytelnikom życzenia spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.

Wigilia w Kuźni Kurpiowskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Ogłoszenia PREMIUM

Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama