:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wielkie Świętowanie pułtuskiej Piątki

Przedszkola, Wielkie Świętowanie pułtuskiej Piątki - zdjęcie, fotografia
Portal pultusk24.pl 08/06/2019 09:00

30 maja, cała społeczność Przedszkola Miejskiego nr 5, uczestniczyła w pikniku rodzinnym na terenie placu zabaw.

Na wszystkich czekało moc atrakcji – dmuchany zamek, malowanie buzi, przejazd quadem, pyszne słodycze i owoce, zabawy w wozie policyjnym i strażackim. Dla odważnych były gry i konkursy oraz kącik fotograficzny ze śmiesznymi gadżetami. Zabawę uświetniła oprawa muzyczna w wykonaniu Dj Matteo.

Kolejną atrakcją dla przedszkolaków (3 i 6 czerwca) z okazji Dnia Dziecka był Piknik w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie. Dyrekcja, pracownicy i uczniowie przygotowali dla dzieci wspaniałe niespodzianki – wizytę w muzeum (ścieżka ekologiczna „Ocalić od zapomnienia”), zajęcia plastyczne, przejażdżki traktorem i pieczenie ciasteczek z uczniami tej szkoły.

Cała społeczność Przedszkola Miejskiego nr 5 w Pułtusku składa najserdeczniejsze podziękowania wszystkim sponsorom i przyjaciołom naszej placówki, dzięki którym tegoroczne obchody Dnia Rodziny i Dnia Dziecka na długo zostaną w pamięci naszych przedszkolaków.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Wynajem sprzętu

Wynajmę - Odkurzacze piorące - młoty wyburzeniowe - młotowiertarki - żyrafa+odkurzacz - odkurzacz budowlany - osuszacz - drabiny rusztowania -..


Ogrodzenie Panelowe panel płot

Witam jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem która oferuje szybki i solidny montaż . -Panel fi 4mm oczko 50x200 wysokość 153 cm OCYNK + RAL..


Reklama
 Reklama