:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C pochmurno z przejaśnieniami

Wielkie otwarcie PSZCZÓŁKI już jutro!

Ogłoszenie, Wielkie otwarcie PSZCZÓŁKI jutro! - zdjęcie, fotografia

To nie będzie zwyczajne otwarcie sklepu, ale wyjątkowe wydarzenie w naszym mieście, o czym zapewniają właściciele Marketu Budowlanego „Pszczółka”. Już dziś zachęcamy do udziału w wielkim otwarciu największej w Polsce „Pszczółki, które odbędzie się w sobotę 28 lipca, w siedzibie marketu przy ul. Jana Pawła II 7a. Gwarantujemy, że warto, bowiem właściciele zapewnili dla wszystkich przybyłych klientów szeroki wachlarz atrakcji – m.in. promocje na wybrany asortyment oraz konkursy z wartościowymi nagrodami.

Już od godziny 9 czekać będzie na Państwa wypasiony piknik, podczas którego skosztujecie kiełbaski, kaszanki lub karkówki z grilla, a waszymi pociechami profesjonalnie zaopiekuje się animator. Dla nich również przewidziano wiele atrakcji. Są to m.in. wspomniane wcześniej zabawy z animatorem, malowanie twarzy, skręcanie baloników, popcorn.

Ponadto piknik wzbogacą stoiska firm, których asortyment można będzie znaleźć na półkach „Pszczółki”. Będą to firmy ogólnopolskie oraz te, które prowadzą handel zagraniczny.

W dniu otwarcia marketu odbędą się konkursy z wartościowymi nagrodami rzeczowymi. Do wygrania m.in. telewizor, rowery, meble łazienkowe oraz inne atrakcyjne upominki. Ponadto odbędzie się loteria paragonowa – dla pierwszych 30 klientów z paragonem za zakupy powyżej 50 zł przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Nie pozostaje więc nic innego, jak stawić się w sobotę 28 lipca na otwarciu Marketu Budowlanego „Pszczółka”, w którym zakupy zrobi cała rodzina, majsterkowicze oraz przedsiębiorcy budowlani.

W swoim asortymencie klienci znajdą produkty od zabawek, przez systemy dekoracyjne, akcesoria wentylacyjne, ceramikę, akcesoria sanitarne, ceramikę sanitarną, tekstylia, farby i emalie, narzędzia i elektronarzędzia, towar ciężkiej budowlanki, chemię gospodarczą oraz drobny asortyment artykuły gospodarstwa domowego, po akcesoria ogrodowe i rośliny.

Różnorodność asortymentu sprawi, iż Market Budowlany „Pszczółka” stanie się dla klienta centrum handlowym, gdzie spokojnie zaspokoi swoje potrzeby.

Warto wspomnieć, ze „Pszczółka” jako pierwszy market budowlany w Pułtusku i okolicach świadczyć będzie także usługi ogólnobudowlane, z których będą mogli korzystać klienci. Przy zamówieniu usługi remontowej etc., pomniejszony zostanie VAT za produkty zakupione w sklepie z 23% do 8%. Prace ogólnobudowlane wykonywać będą świetni i doświadczeni fachowcy.

Market Budowlany „Pszczółka” należy do największej sieci sklepów, marketów i składów budowlanych w Polsce – MAJSTER BUDOWLANE ABC. Swoim brandem i organizacją doskonale wpisuje się w obecne trendy handlu w marketach typu dom i ogród.

Ogłoszenie, - więcej informacji