:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C lekkie zachmurzenie

Wielki koncert dla Oliwierka

W niedzielny wieczór 4 lutego, w sali Maneż Domu Polonii w Pułtusku, obył się koncert charytatywny na rzecz Oliwierka Lasoty, synka absolwentki Zespołu Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego, który w wieku 3 lat uległ poważnemu wypadkowi. Organizatorami akcji, z inicjatywy Doroty Sobocińskiej, byli: Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego oraz Zespół Szkół nr 2. Na scenie, przed licznie zgromadzoną publicznością, wystąpili lokalni artyści. Akcję wsparło także liczne grono hojnych sponsorów. Środki zebrane podczas koncertu przeznaczone zostaną na zakup cyber – oka dla Oliwierka, które ułatwi chłopcu kontakt z najbliższymi.

Szczegółowa relacja z akcji charytatywnej już jutro, w 6 numerze Pułtuskiej Gazety Powiatowej.

Na Allegro ruszyła aukcja, w której można licytować przedmioty z niedzielnego koncertu, ofiarowane przez lokalnych sponsorów. Dochód przeznaczony zostanie na zakup cyber - oka dla Oliwierka. Zbiórkę prowadzi Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.


Wielki koncert dla Oliwierka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Koncerty, - więcej informacji