:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wieczór z muzyką na żywo na plaży miejskiej

Portal pultusk24.pl 20/08/2019 10:24

W piątkowy wieczór, 16 sierpnia, na zaproszenie burmistrza Pułtuska, mieszkańcy wzięli udział w biesiadzie na plaży miejskiej.

Przed pułtuską publicznością wystąpili lokalni artyści – zespół Carol Markovsky Akustycznie, czyli Szymon Fabisiak i Maciej Komorowski, a także zespół Stan&Vito. Artyści sprawili, że ci, którzy tego wieczoru dotarli na plażę miejską bawili się naprawdę wyśmienicie, zwłaszcza hiszpańscy goście z Barcelony… Wolny, piątkowy wieczór, przed uroczystością zaślubin swoich przyjaciół, na którą przyjechali z dalekiej Katalonii, postanowili spędzić z mieszkańcami Pułtuska. Co więcej, podczas biesiady przy ognisku, poprowadzonej przez Artura Druchniaka, zaśpiewali najbardziej lubiane przez Hiszpanów przeboje biesiadne.

Impreza na plaży trwała do późnych godzin wieczornych. Nie zabrakło oczywiście poczęstunku – kiełbasek pieczonych w ognisku.Ogłoszenia PREMIUM

Zaginął rudo-biały kocur

7 listopada 2019 zaginął duży rudo-biały kastrowany i zaczipowany kocur. Jeżeli wiesz gdzie przebywa zadzwoń 608 43 45 46 lub 516 703 748.


Reklama
 Reklama